תופתעו לגלות מי כובש את יו-טיוב

יומיים אחרי והרשת ממשיכה בסערה: עשרות מיליוני גולשים צפו בסרטונים מהמשט שהועלו לאתר יו-טיוב. אם לא במסעות הסברה בינלאומיים, לפחות בערוץ היו-טיוב של צה"ל יכולה יחידת דובר צה"ל לרשום לעצמה הישג. הסרטון הראשון של תיעוד ניסיון הלינץ' בחיילים חצה את קו מיליון הצפיוות

יומיים אחרי השתלטות צה"ל על ספינת המרמרה, אפשר להגיד בצורה חד משמעית - האתר לשיתוף סרטונים יו-טיוב הפך לאתר הרשמי של מי שרוצה להתעדכן בתמונות ובסרטונים הכי חמים מפעולת צה"ל.

בכל רגע נתון בו נכנסים לאתר, ישנה אפשרות לצפות בקטעים שנצפים במקביל על ידי גולשים מרחבי העולם. ברוב הזמן, לפחות שלוש מתוך ארבע משבצות מפנות לקטעים הקשורים להשתלטות על המרמרה והסרטונים הללו נמצאים בראש מצעד הצפיות של אתר הסרטונים.

אתמול דיווחנו כי מספר הגולשים שצפו בקטעי ההשתלטות והעימות בין החיילים למחבלים שהיו על הספינה עומד על עשרות מיליונים. היום המגמה התגברה, וקצב העלאת הסרטונים החדשים והצפייה בהם מגיע לשיאים חדשים.

גם בערוץ היו-טיוב של דובר צה"ל עלו מספר הצפיות בקטעי הווידאו. מאז אתמול בשעות הצהריים הוכפל מספר הצפיות בקטע הווידאו הראשון שהועלה. בדובר צה"ל בוודאי מרוצים מהעובדה שהסרט חצה היום את קו המיליון.

רוצים לקבל עוד חדשות כאלה לפייסבוק שלכם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הסתבכות בלב ים - סיקור מיוחד:

צפו: הח"כים במתקפה על  זועבי

עדויות המשתתפים במשט: "החיילים כיוונו נשק לראש של תינוק"

חזית חדשה: ראניה מלכת ירדן נגד מדינת ישראל

מפקד הכוח: הנוסעים חיכו לנו עם סכינים שלופות

תיעוד: כך היכו את לוחמי השייטת על הסיפון

תמונות ראשונות: הקרב על הסיפון

עדות מהספינה: חיילים קפצו למים כדי להינצל

בעקבות התקרית: אזהרת מסע לטורקיה

חמאס: חבר פרלמנט טורקי נהרג

הרמטכ"ל: צריך להיערך למהומות בגזרות נוספות

התקרית הימית - שאלות ותשובות

איך דיווחו על העימות בעולם?