מוכנים למהפכת הטלוויזיה של גוגל?

אחרי שהשתלטה על האינטרנט, חברת גוגל מסמנת את היעד הבא: איחוד מסכי המחשב והטלוויזיה. לפרויקט השאפתני הזה שותפה גם חברת סטארט אפ ישראלית, שפיתחה מנוע חיפוש לסרטים

בקרוב נוכל למצוא תוכניות וסרטים בכל רגע באינטרנט - והכל על מסך הטלוויזיה שלנו בעזרת שורת החיפוש בדפדפן. מבולבלים? אין לכם סיבה. זה מה שקורה כשחברת האינטרנט הגדולה גוגל "מאיימת" להשתלט גם על הטלוויזיה עם מוצר חדש - "גוגל טי.וי".

גם הפעם, כמו בהרבה מהפכות טכנולוגיות בעבר, כמו למשל זו של האייסיקיו, עומדת חברה ישראלית בבסיס הרעיון, חברת ג'יני. "הם הגיעו אלינו", מספר יוסי סליק, מנכ"ל החברה והמייסד. "הם גלשו לאתר שלנו והשתמשו בו. מכיוון שהם אהבו את זה כצרכנים, הם חשבו שזה יעזור גם להם", הוסיף.

לפי גוגל, בתחילת 2011 אמור להיות משוחרר המוצר הטלוויזיוני-האינטרנטי החדש שישנה את חוויית הצפייה. כעת נוכל לצפות בתכנים מהאינטרנט, לצד אלו מהטלוויזיה, והכל דרך מסך אחד בלבד. למעשה, מבטיחים בגוגל טי.וי - הטלוויזיה שלנו תהפוך להיות הרבה יותר חכמה.

מנוע החיפוש של ג'יני, שיעמוד בבסיס המוצר החדש, מאפשר לנו למצוא תוכניות וסרטים לפי הטעם האישי שלנו. אם אנחנו רוצים לצפות בסרט הוליוודי שיגרום לנו להרגיש טוב - רק צריך לכתוב ומנוע החיפוש ימצא את זה עבורנו. אז אתם כבר מוכנים למהפכה הגדולה?