אחרי 37 שנה: מצא את אביו האובד בפייסבוק

במשך 4 עשורים חיפשו גרהאם ואנדי קורבט מבריטניה האחד את השני. האב ובנו נפרדו בגלל גירושי ההורים, אולם שניהם חיו שנים בתחושה שמשהו חסר. עכשיו, 37 שנים מאוחר יותר, הם התאחדו סוף סוף - והכל בזכות הפייסבוק

האב, הבן והפייסבוק (dailymail)

כשאנדי קורבט היה בן שנתיים, הוא ראה את אביו בפעם האחרונה. עכשיו, 37 שנים מאוחר יותר, התאחד הבריטי הנרגש עם ההורה האובד - והכול בזכות פייסבוק.

בתחילת שנות ה-70 נפרדו בני הזוג קורבט והקשר בין הפעוט לאב גרהאם, קצין משטרה, נותק לחלוטין. לדברי גרהאם, הוא החליט לוותר על הבן כיוון שלא יכול היה לעמוד בפרידה הכואבת ממנו כשנאלץ להחזירו לאמו. "זו הייתה ההחלטה הכי גרועה שעשיתי בחיי", הוא מכה כעת על חטא. "אחרי כמה שנים ניסיתי לאתרו אותו ואת אמו, אך כל פעם שהייתי קרוב - הם עברו דירה".

גם אנדי מצדו סירב לוותר. במהלך התקופה הוא ביקש לעלות על עקבות אביו, אך ללא הצלחה - ואז הגיע פייסבוק. הבן האובד בן ה-39 הקיש את שמו של אביו ברשת החברתית ומצא 15 גולשים העונים לשם 'גרהאם קורבט'.

למרות המבחר, לאנדי לא היה ספק. כשהוא ראה את התמונה הוא זיהה ללא ספק ממי ירש את המטען הגנטי שלו. "לבי פעם בחוזקה", משחזר הבן בהתרגשות. "ישר ידעתי שזה אבא. זה היה כאילו לראות את עצמי בגיל 60".

ואז הגיע מייל: "שלום בן"

אנדי מיהר, שלח הודעה והחזיק אצבעות. יומיים אחר כך הגיע המייל המיוחל תחת הכותרת: "שלום, בן". השניים לא חיכו יותר מדי זמן ובמקום ההתכתבות הווירטואלית התאחדו במפגש סוחט דמעות. השניים השלימו פערים וגילו לא מעט פרטים זה על זה.

אנדי התבשר כי יש לו שלושה אחים חורגים ואילו גראהם זכה בנכד בן 11, עליו לא שמע מעולם. "היה חור גדול בחיי, אבל עכשיו הכול בסדר", סיכם הבן בהתרגשות, ולא שכח להודות לכלי בזכותו סגר מעגל: "האינטרנט זו המצאה מדהימה".

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק