הצצה לחשבון הפייסבוק של שולה זקן

חשבתם שאין לה מה לומר? טעיתם. מתברר שבזמן שהחוקרים בישראל ניסו להוציא מזקן מידע על הפרשות השונות בהן היא מעורבת, בפייסבוק היה לה הרבה מה להגיד. קבלו הצצה לדברים שפרסמה אחת החשודות המרכזיות בפרשת "הולילנד" ברשת החברתית

שולה זקן אמנם שתקה במשך שנים בחדרי החקירות, אבל מתברר שברשת הפייסבוק היה לה הרבה מה לומר והיא הקפידה כמעט באדיקות לעדכן את חבריה במחשבותיה על הסיקור התקשורתי של הפרשה, לפחות עד שנעצרה אתמול.

"אני רוצה לשתף אתכם במעשה לא מכובד, שלא לומר מעבר לכך", כתבה זקן ביום ראשון בבוקר, שעות ספורות לפני שעלתה על הטיסה לישראל. בהמשך מפרטת זקן את טענותיה כלפי כתבת של עיתון מקומי בלוס אנג'לס שצילמה אותה במהלך ערב שירה בציבור בעיר ולאחר מכן העבירה את התמונות לפרסום בעיתונות הישראלית.

זקן אף לא חסכה בביקורת כלפי כתבים שהעזו לבקר את ההחלטה שלה לטוס לחו"ל שעה שהיא מבוקשת לחקירה. "הגעתי ללוס אנג'לס במטרה לנוח, לבלות עם חברים ואני לא מתנצלת על כך", הודיעה. "היות ואני מרגישה שאין לי מה להסתיר, אני ישנה טוב וממשיכה בתכניות".

גם ג'ודי ניר מוזס שלום עושה לה "לייק"

חברה של זקן. ריטה (חדשות 2)
חבריה של ראש לשכתו לשעבר של אולמרט בפייסבוק מקפידים לפזר לה על הקיר הודעות תמיכה ומנסים לרומם את רוחה. "אני פה תמיד למענך", רשמה לה אחת מחברותיה. "אנו מאמינים בך ומחזיקים לך אצבעות", כתבה אחרת.

בין חבריה של זקן נמצאת גם העיתונאית ג'ודי ניר מוזס שלום, שאף פרסמה לה הודעת תמיכה בחשבון הפייסבוק האישי שלה: "מה קורה מתוקה שלי? אוהבת אותך". גם ח"כ רוחמה אברהם נמצאת ברשימת החברים - ואפילו ריטה.

מאחר שמעצרה של זקן הוארך אתמול בשבוע, יצטרכו בימים הקרובים חבריה ברשת החברתית להתאזר בסבלנות לקראת עדכון הסטטוס הבא. בינתיים, מקפיד בנה של זקן, רועי, לעדכן את החברים בשמה.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק