בואו להצביע: האוסקר של האינטרנט

750 סרטוני אינטרנט מתמודדים השנה בתחרות "WEBBY 2010" המתקיימת זו השנה ה-14 - ברשת. בין המתמודדים: סרטון החבובות המבצעות את "רפסודיה בוהמית" של להקת קווין, וגם דמויות ממשיות כמו לינדזי לוהן והילד המסטול שחזר מרופא השיניים. כמצופה מתחרות שמדרגת את הסרטונים ברשת, גם אתם הגולשים יכולים להשפיע על הבחירה

תשכחו מפרסי האוסקר, האמי ואפילו הגראמי: הדור הבא של תעשיית הקולנוע נמצא כמובן באינטרנט, שבו מוצגים מדי שנה מיליוני סרטונים. חלקם יתמודד השנה על פרס ה'וובי' (WEBBY) שכבר זכה לכינוי ההולם - "האוסקר של האינטרנט".

בין המועמדים לפרס בתחרות שמתקיימת זו השנה ה-14, תוכלו למצוא את סרטון החבובות המפורסם - שמציג קליפ אלטרנטיבי לקלאסיקה "רפסודיה בוהמית" של להקת קווין, לצד לינדזי לוהן שמועמדת לפרס לאחר שהופיעה בפרסומת אינטרנטית בחיפושיה אחר דייט שיסכים לצאת אתה למרות שגעונותיה והסתבכותה בפלילים.

דמות מוכרת נוספת שזכתה להכרה בזכות גולשי האינטרנט הוא הילד שחזר מעורפל הכרה מטיפול אצל רופא השיניים, שיופיע לצד 750 אתרים וסרטוני אינטרנט שמתמודדים בלא פחות משבעים קטגוריות.

בשונה מהדרך שבה נקבעים הזוכים בתחרויות האוסקר והגראמי, את הזוכים בפרס הוובי קובעים הגולשים, כפי שמסבירים המייסדים ג'ק ואמיר שמציגים את המתמודדים באתר התחרות, אז בואו גם אתם להצביע ולהשפיע. 

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק