74 מיליון שקל - מה אתם הייתם עושים?

עשרות גולשי חדשות 2 בפייסבוק השיבו לשאלת הפנטזיה הכי מעניינת של היום - בדף האוהדים. רבים הכריזו כי היו תורמים לנזקקים או לארגונים חברתיים, ואחרים הצהירו כי היו משקיעים בתחביבים. בודדים ניצלו את השאלה להתבדח על המצב: "הייתי משקיע בהולילנד"

"מה לא הייתי עושה עם סכום הכסף הזה?", סגנון התגובה הזה רווח בין עשרות התגובות שכתבו גולשי חדשות 2 באינטרנט בדף הפייסבוק של הערוץ, בתגובה לשאלה שהועלתה - מה אתם הייתם עושים עם 74 מיליון שקלים?

רבים מהגולשים סיפרו כי חלקים נכבדים מהסכום העצום היו תורמים לגופים שונים. "הייתי תורם לנזקקים או לניצולי שואה", כתב הגולש יובל. "אני הייתי תורמת את הכסף לבתי חולים ולחיילים", כתבה הגולשת שרית. אחרים העידו כי היו תורמים לארגונים חברתיים או ארגוני הצלה שונים במדינה.

והיו גם שהעידו על עצמם כי ישקיעו כסף רב בתחביביהם או באהבות הגדולות בחייהם. "אני אשקיע בבית"ר ירושלים", כתב יקיר - ומתן מייד השיב לו: "ואני בהפועל תל אביב". כנראה שמשחק הכדורגל בין השתיים הערב, במסגרת רבע גמר גביע המדינה עשה את שלו.

גלעד שליט, "הולילנד" וגולני

גולשים אחרים ניצלו את השאלה על מנת לשלב אותה באקטואליה. "הייתי משקיע בשכונת 'הולילנד' בירושלים", כתב אופיר ואילו איתי וגולשים נוספים דרשו להשקיע את הכסף ב"תכנון מבצע לשחרורו של החייל החטוף גלעד שליט".

מטבע הדברים, היו גם שהתבדחו רק מעצם המחשבה על השאלה. "הייתי קונה 74 מיליון בזוקות", כתב הגולש אור. גולש אחר הצהיר כי היה קונה את חטיבת גולני בצה"ל, ו"שר כל היום 'גולני, גולני שלי'".

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק