תובע את אמו כי פרצה לו לפייסבוק

המאבק הבין דורי בפייסבוק עולה מדרגה: אם מארה"ב לא אהבה את מה שבנה כתב בפייסבוק והחליטה לשים לזה סוף. היא נכנסה לו לחשבון, פירסמה מספר פוסטים בשמו ושינתה לו את הסיסמה. הבן לא ממש אהב את הרעיון והחליט בצעד חריג לתבוע את האם על הטרדה. ב-12 במאי יצטרך בית המשפט בארה"ב להכריע בסוגיה

חדרה לפייסבוק ועכשיו תיתן את הדין בבית המשפט. אילוסטרציה (רויטרס)

הכל בגלל הרשת החברתית: נער בן 16 מארקנסו שבארצות הברית עזב את הבית וכעת הוא תובע את אמו לאחר שזו, כך על פי החשד, חדרה לו לחשבון הפייסבוק, פרסמה מספר הודעות בשמו ולאחר מכן שינתה לו את סיסמת הגישה כדי שלא יוכל לשוב ולהיכנס לאתר.

לטענת אמו של הנער היא ניסתה בסך הכל להיות אמא טובה. לדבריה, היא החליטה לשים קץ להתמכרותו לפייסבוק לאחר שגילתה פוסט בו כתב כי נהג חזרה לביתו במהירות של כ-153 קמ"ש רק בגלל ריב עם נערה. הוא, כאמור, לא כל כך העריך את המחווה והגיש נגדה תלונה בבית המשפט בגין הטרדה.

לבן יש כבר חשבון חדש

"אם ירשיעו אותי זה יתחיל מדרון חלקלק לתביעות נגד הורים", אמרה אתמול האם דניז ניו לסוכנות הידיעות AP. ניו ניסתה לטעון להגנתה כי הפוסטים שפירסם בנה בפייסבוק לא שיקפו כהלכה את אופיו האמיתי, ולכן כשנכנסה לחשבונו האישי בשבוע שעבר היא החליטה לפרסם ארבע הודעות חדשות בשמו ולשנות את הסיסמה.

לדברי הבן, הדברים שכתבה האם בחשבונו האישי כלל לא היו נכונים והוא אף טען בנוסף כי היא פוגעת במוניטין שלו בקרב חבריו. "הדברים שהוא כתב בפייסבוק היו גורמים לכל הורה הגון לתמוה", ממשיכה האם לטעון. "כבר הזהרנו אותו בעבר לגבי הדברים שהוא כתב".

כעת תצטרך האם להמתין להחלטת בית המשפט שיצטרך להכריע בסוגיה ב-12 במאי. הבן, בינתיים, לא מוכן לחזור לביתו וככל הנראה כבר פתח לעצמו חשבון פייסבוק חדש.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק