על ה"צ'אט-רולט" כבר שמעתם?

הנה ההוכחה שהאינטרנט עדיין יכול לחדש לנו: קוראים לזה "צ'אט רולט", ומדובר באתר שמחבר כל אחד שיש לו מצלמת רשת - לאנשים זרים, יצירתיים, מופרעים או הזויים–מיליונים מכל הסוגים ומכל העולם. אם לא אהבתם את מי שפגשתם, פשוט תעבירו אותו הלאה

כלל ראשון לגבי צ'אט רולט: לא לדבר על צ'אט רולט אם לא ניסית. אז כמו עוד כמה מיליונים בעולם - קודם כל ניסינו. מה שמביא אותנו לכלל השני לגבי צ'אט רולט: רוצים שידברו איתכם? תהיו מעניינים, מאוד מעניינים.

יש לא מעט טיפוסים שאפשר להיתקל בהם: ותיקי צ'אט רולט זוכרים בטח את איש החתול שהסתובב שם בהתחלה, היה גם את האסייתי עם החזייה הוורודה שכנראה היה סתם תמונה שמישהו שם. אפילו מפגש נדיר בין ניאו-נאצי ליהודי.

מספרים שגם הדוגמנית קייט מוס מכורה, ולא רק היא. השיגעון האחרון באינטרנט הוא משהו שנקרא "צ'אט רולט". לסנסציה החדשה של הרשת אחראי אנדריי טרנובסקי, נער בן 17 מרוסיה, שחשב על מודל פשוט שלא מסובך טכנולוגית.

האתר עובד כך: לחצו על "התחל", ושלוש שניות אחר כך איזה ילדה שוודית בת 12 כבר תשפוט אתכם. ובמילים אחרות, מרגע שנכנסתם לאתר, אתם מנהלים שיחה מצולמת עם אדם שהגרלתם ברולטה. מכל מין ומכל סוג.

כשנמאס לו מכם או לכם ממנו, פשוט לוחצים "נקסט" ועוברים לאדם הבא. החיים והמוות בלחיצת כפתור. אתה יכול להחליט כל הזמן עד כמה אתה משחק, עד כמה אתה מגלם את עצמך, איזה מסכה אתה לובש.

יש לך יותר אפשרויות לשלוט בכללי המשחק וגם להרכיב אותם מחדש. וזה עובד: בארבעה חודשים הצליח "צ'אט רולט" להפוך מאתר זניח לתופעת רשת, עם לפחות 4 מיליון גולשים בחודש האחרון.

גם אלירז - וגם "האח הגדול"

זה מסוג הדברים שכל מי שאתם מכירים ינסה פעם אחת, כמו סקס בשירותים של דאנקין דונאטס בתחנת תדלוק בכביש המהיר...לא משהו שמישהו יחשוב עליו פעמיים, חוץ מהעובדה שזה באינטרנט...

ובכל זאת, נקודה למחשבה: תשכחו מזה שמתייגים אתכם בתמונות בפייסבוק, שעוקבים אחרי כל צעד שלכם בטוויטר, הרולטה רוצה אתכם בלייב, בווידאו, כאן ועכשיו, עם כל העולם.

זה יכול להיות מישהו בהונדורס, זה יכול להיות מישהו בקליפורניה, אנחנו לא יודעים מי האנשים האלה, והם משתחררים מול המצלמה, חלק במשרד, היה לנו איזה קופאי בסופרמרקט. כל אחד רוצה את 15 שניות התהילה שלו, וה"צ'אט רולט" לוקח את זה בעצם למקום היותר פסיכי שלו.

על-פי חוקי האתר, אגב, הכניסה מגיל 16 ובלבוש מלא. אבל העובדה שיותר ויותר משחקים ברולטה אומרת גם משהו עלינו: כנראה שכבר שום דבר לא מספיק לנו, ועכשיו אנחנו בריאליטי האולטימטיבי, שבו אנחנו גם אלירז וגם "האח הגדול". גם מתמודדים וגם מדיחים.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק