בולגריה: פוליטיקאי הודח בגלל ה"פארמוויל"

פוליטיקאי בולגרי העדיף להמשיך ולטפל בחיות בחווה ב"פארמוויל", האפליקציה הפופולארית בפייסבוק, מאשר להתרכז בדיוני התקציב במועצת העיר. לאחר שהוזהר, אך בחר להמשיך במנהגו, לא נותרה ברירה אלא להדיחו מתפקידו. להגנתו טען הפוליטיקאי: חבריי הגיעו להישגים טובים ממני

האפליקציה שסיבכה את קרין בבעיות. "פארמוויל" (Facebook.com)

ההתמכרות לפייסבוק, נכון לעכשיו, אולי לא מזיקה לבריאות, אבל לפוליטיקה, כך עולה מהסיפור הבא, היא בהחלט מזיקה: חבר מועצת העיר פלובדיב שבבולגריה הודח מתפקידו לאחר שנתפס משחק באפליקציית ה"פארמוויל" במהלך דיוני התקציב - כך מדווחת סוכנות ידיעות במדינה.

על פי הפרסום, נתפס דימיטר קרין פעמיים כשהוא מעדיף להמשיך ולטפח את החווה הווירטואלית שלו במקום לדון בענייני התקציב הבוערים. כמו כן, עולה כי קרין לא היה היחיד שנתפס על חם והוזהר. עם זאת, מאחר שרק הוא סירב למלא אחר ההנחיות שנשלחו אליו והמשיך לשחק ב"פארמוויל", הוחלט לבסוף לסלקו מהמועצה.

התירוץ של קרין הפתיע לא פחות מאשר ההתנהגות שלו. לטענתו, הוא הגיע לרמה 40 במשחק בעוד חבריו כבר נמצאים בזמן ברמה ה-46. ההסבר, כאמור, לא התקבל, ועכשיו חוץ מההדחה יצטרך קרין להתמודד עם הסטיגמה כי הוא פשוט חוואי פחות טוב מחבריו.

"פארמוויל" היא האפליקציה הפופולארית ביותר ברשת החברתית פייסבוק והיא פותחה על ידי חברת "זינגה". למעלה מ-30 מיליון משתמשים ברחבי העולם, ביניהם גם הפוליטיקאי לשעבר קרין, משחקים במשחק מדי יום. כעת, לאחר שהודח מתפקידו, יהיה לקרין הרבה יותר זמן להשתפר במשחק ואולי לעקוף את חבריו הפוליטיקאים המכהנים.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק