המלצרית פוטרה באמצעות הפייסבוק

בבית קפה בבריטניה מצאו דרך מקורית לפטר מלצרית שלא היו מרוצים ממנה - הם שלחו לה מכתב פיטורים בפייסבוק. הנערה ההמומה לא האמינה כאשר היא פתחה את חשבון הפייסבוק ובמקום למצוא שם עוד מתנה בפרמוויל, היא נכנסה להודעות הפרטיות וגילתה שלא תצטרך לקום למחרת מוקדם בבוקר

מעסיקיה של מלצרית בת 16 בבריטניה מצאו דרך מקורית לפטר אותה מבלי שיצטרכו להתמודד עם התגובות שלה. במקום להודיע לנערה פנים מול פנים על הבשורה המרה - הם שלחו לה הודעה פרטית בפייסבוק וביקשו ממנה לא להגיע יותר לעבודה. אמה של הנערה, כמובן, זועמת.

צ'לסי טיילור פרצה בבכי תמרורים כאשר נכנסה לחשבון הפייסבוק שלה רק כדי למצוא שם הודעה פרטית עם מכתב פיטורים. אליין סאטון, אחראית המשמרת בבית הקפה במנצ'סטר, כתבה לה כי בעלת המקום החליטה לפטר אותה לאחר שאיבדה חלק מתשלום שלקוחות המקום השאירו עבור ארוחתם.

"היי צ'לסי", רשמה סאטון למלצרית בדימוס. "אני מצטערת שאני שולחת לך את ההודעה ככה, אבל ניסיתי ליצור איתך קשר ללא הצלחה. נאלצתי לספר לבעלים על מה שקרה, בגלל שהוא היה חייב לדעת מזה בסוף היום. היא לא הייתה כל כך מרוצה ולמרות שניסיתי לשכנע אותה אחרת, היא אמרה לי לפטר אותך. אני נורא מצטערת".

העובדת הראשונה שפוטרה בפייסבוק

עיתון הדיילי מייל הבריטי, שפרסם היום את הסיפור, טען כי ככל הנראה מדובר בעובד הראשון בממלכה שמפוטר באמצעות הפייסבוק. "אני פשוט לא מאמינה שלא הייתה להם ההוגנות להתקשר אליה כדי לפטר אותה בטלפון", אמרה לעיתון ניקולה טיילור, אמה של צ'לסי.

לניקולה הייתה גם טענה נוספת כלפי מכתב הפיטורים - שגיאות הכתיב הרבות שבו. "זה היה פשוט לא מכובד ומשמש דוגמא רעה למעסיקים אחרים", היא אמרה.