התחזה בפייסבוק לבן 19, אנס ורצח נערה

עבריין מין בריטי בן 33 החליט לנצל את הרשת החברתית כדי להכיר נערות תמימות, כשהוא מתחזה לצעיר בן 19. לאחר ששכנע את אשלי הול בת ה-17 להיפגש עמו, הגיע לאסוף אותה כשהוא מתחזה לאביו של המחזר הצעיר, לקח אותה לאזור מבודד ושם אנס וחנק אותה למוות

"המסר מהסיפור הזה הוא שצריך להיות זהירים, תוודאו שאתם מודיעים למישהו לפני שאתם הולכים לפגישה ואל תלכו לבד", - כך מזהירה אנדריאה הול, אמה של אשלי הול בת ה-17 שנאנסה ונרצחה באכזריות על ידי גבר שהתחזה לבן 19 בפייסבוק.

בית המשפט בבריטניה גזר אתמול מאסר עולם על עבריין מין מורשע בשם פיטר צ'פמן, שהודה כי חטף את הנערה אותה הכיר דרך הרשת החברתית פייסבוק - וחנק אותה למוות. אתר הדיילי מייל פרסם שהשניים הכירו באוקטובר האחרון לאחר שצ'פמן בן ה-33 התחזה לצעיר בן 19.

בהדרגה הפכו ההתכתבויות בין צ'פמן לאשלי בפייסבוק לקשר יומיומי, שבמהלכו נהג הרוצח לשלוח לאשלי הודעות בעללות מסר מיני בוטה. לטענת התובע במשפט, צ'פמן - שהינו עבריין מין מורשע - ניצל את הדימוי העצמי הנמוך של הנערה כדי לשכנע אותה לקיים עמו יחסי מין.

באוקטובר האחרון הגיע צ'פמן לאסוף את אשלי, כשהוא מתחזה לאביו של הנער שעמו הייתה אמורה להיפגש כביכול. הנערה התמימה האמינה לסיפור הכיסוי, אלא שצ'פמן לקח אותה לאזור מבודד ושם אנס אותה וחנק אותה למוות. "זו הייתה מזימה מרושעת שתוכננה לפרטי פרטים", קבע השופט שגזר את עונשו של צ'פמן והודיע שהרוצח האכזר ירצה לפחות 35 שנים לפני שישתחרר.