ערוץ חדשות בשידור חי באינטרנט

מכורים לאקטואליה? לא יכולים בלי עדכונים שוטפים? יש לנו בשורות טובות עבורכם. חדשות 2 משיקים את ערוץ החדשות, שיעביר שידורים חיים באינטרנט מאולפן חדש במתכונת אולפן פתוח. קבלו הצצה ראשונה

בשורה לגולשים: מהבוקר, לראשונה בישראל, יעביר אתר האינטרנט של חדשות 2 שידור רציף של האירועים האקטואליים ממוקדי ההתרחשויות בארץ ובעולם - והכול בשידור חי.

בערוץ החדשות ישודר בכול רבע שעה מבזק עדכני ובנוסף ישולבו בשידורי האולפן הפתוח, מבזקי ספורט, מבזקי כלכלה, מבזקי בידור ותחזית מזג אוויר. כבר הבוקר ייפתחו שידורי ערוץ החדשות באינטרנט מהאולפן החדש שהוקם בנווה-אילן כשבמוקד שידורי היום הראשון: דיווחים מהוליווד על טקס פרסי האוסקר.

נוסף על הדגש המרכזי של הערוץ - להביא את החדשות מהארץ ומהעולם בשידור חי, יהוו הגולשים חלק אינטגרלי מהשידורים. הדבר ייעשה בשילוב פעילות חדשות 2 ברשתות החברתיות, כמו הפעילות בקבוצת האוהדים של חדשות 2 בפייסבוק.

"ערוץ החדשות האינטרנטי יוצר רצף שידורים של חדשות 2 לאורך כל שעות היממה", מדגיש אבי וייס, מנכ"ל חברת החדשות. "בערוץ החדשות ייקחו חלק כתבי ומגישי החברה, ותכניו יעמדו בסטנדרטים העיתונאיים עליהם אנו מקפידים בכל תכני חברת החדשות".

לדברי לירן דן, סמנכ"ל מדיה אינטראקטיבית, ערוץ החדשות מביא בשורה לגולשים: "שידור רציף של אירועי חדשות בשידור חי עם מבזקי חדשות בכל רבע שעה, תוך מעורבות הגולשים בתוכן החדשותי".