"טייגר-טקסט": מיוחד לבעלים בוגדים

חשיפת מעלליו של שחקן הגולף המצליח והשובב טייגר וודס הגיעה גם לאייפון: אפליקציה חדשה שניתנת להורדה מאפשרת למחוק באופן אוטומטי הודעות טקסט "מפלילות" שהגיעו לטלפון הנייד, כדי שהאישה לא תקרא אותן בטעות. הביקורות מהללות, וגם בעלי האייפון מתלהבים

כשהתפוצצה פרשת הבגידות של טייגר וודס באשתו, דווח בכלי התקשורת כי אשתו הציצה לו בטלפון הנייד ועלתה על ההתכתבויות הסודיות בהודעות טקסט אותן ניהלו וודס ומאהבותיו. היום מתברר שגם במקרה הזה ניתן לומר שכל מה שוודס נוגע או מעורב בו - מוביל להצלחה.

אפליקציה חדשה למכשירי האייפון בשם "טייגר טקסט", נוצרה במטרה למנוע את המקרה המביך אליו נקלע וודס. האפליקציה נועדה למחוק את הודעות הטקסט שמגיעות לאייפון באופן אוטומטי, זמן קצר לאחר קבלתן. "אתה קובע את משך הזמן בו אתה מעוניין שתהיה קיימת ההודעה במכשיר שלך - עד שתימחק", אומר היום יוצר האפליקציה ג'פרי אוונס. "היא יכולה להימחק כעבור דקה, או כעבור חודש".

"הגלולה של היום שאחרי הטקסט"

לדבריו, האפליקציה לא רק נמחקת מהמכשיר - כי אם "מהשרת בכלל", ולא ניתן למשוך אותה עוד או לשחזר אותה. "כמה פעמים שלחת הודעה וביקשת מייד למחוק אותה לאחר הקריאה?", שאל אוונס, שדחה את הטענה כי המכשיר עלול ליצור סלקציה ממש בקבלת המסרונים.

כך או כך, בשלב זה נראה כי בעלי באייפון דווקא מרוצים מהאפליקציה. "זה יכול להיות מצוין אם נוכל לשלוח טקסט שמשמיד את עצמו בתוך זמן קצר", אומר תושב ניו-יורק שמתכוון להוריד את האפליקציה. "בכנות, אני חושב שזה יתפוס", אומר אחר. בביקורות של האפליקציה באינטרנט כונתה האפליקציה "הגלולה של היום שאחרי הטקסט".