מה חושבת סבתא סעדה על יונית לוי?

היא מכורה לחדשות של יונית לוי ומאוד מתרשמת מהאנגלית המצוחצחת של מגישת המהדורה המרכזית. הכירו את סעדה טביב - הסבתא שלא יכולה בלי מנת האקטואליה שלה. ומה היא חושבת על עידו רוזנבלום ודני קושמרו? צפו ותגלו

כהרגלם של נכדים טובים, נוהג דורון סלומון לבקר מדי פעם את סבתו שמתקשה ללכת ולהנעים את זמנה. לפני כשבועיים, בעקבות אחת מההערות השנונות והמצחיקות של סבתא סעדה, הבזיק במוחו הרעיון: למה לא לתעד אותה ושכולם ייהנו?

כל מי שמכיר את סעדה טביב יודע שלמרות 76 שנותיה היא צלולה לחלוטין, רהוטה להפליא ומפגינה בקיאות כמעט בכל נושא - בין אם מדובר באטום האירני או בזוכה הגדול של הישרדות.

"סבתא חיה ונושמת רדיו וטלוויזיה", מסביר דורון, יוצר ומוזיקאי, שהופתע לגלות את גל האהדה הגובר לסרטונים שהעלה לרשת. "היא יודעת בדיוק מה קרה בפרק האחרון של האח הגדול ובעיקר מכורה לחדשות".

"עידו בחור טוב"

ומה היא חושבת על מגישת המהדורה המרכזית של חדשות 2? בעיקר דברים טובים. "היא משהו, משהו. ממש חמודה", פוסקת סבתא בנחרצות. "הכל היא יודעת. אפילו אנגלית".

לידיעת מבקרי האופנה, גם המלתחה של יונית ראויה על פי סבתא סעדה לציון לשבח. "היא מתלבשת יפה", מחמיאה סבתא. בינתיים רק דבר אחד מטריד את מנוחתה: מתי יונית ועידו יתחתנו?

לפחות מבחינתה של סעדה מדובר בשידוך ראוי. "הוא בחור טוב. חתיך", משוכנעת סבתא. אז מי יגיש את המהדורה ביום, אם יבוא, בו ימסדו השניים את הקשר? סבתא כבר יודעת: "דני קושמו, קושמור - הוא גם בסדר".