מי תהיה מלכת היופי של הפייסבוק?

הן כבר לא צריכות להגיע לאודישנים מפרכים ולצעוד על עקבים דקיקים על מסלול הדוגמנות, אלא פשוט להעלות את התמונה שלהן לפייסבוק. בתחרות מלכת היופי של הפייסבוק המתמודדות יכולות להישאר בבית עם טרנינג, ולזכות בתואר הנכסף. צפו בראיון עם אחת הפיינליסטיות בתחרות היופי

הכי יפה בפייסבוק: אחרי שעברנו לקנות ברשת, לנהל מערכות יחסים מקוונות, עכשיו גם מסלול הדוגמנות עובר לאינטרנט. הערב נערך שלב הגמר של תחרות מלכת היופי הישראלית - של הפייסבוק.

הצעירות שמתמודדות על התואר מלכת היופי המסורתי עוברות המון מבחנים ותצוגות, עד שהן עונדות את הסרט הנכסף. אבל יש כאלה שעושות את הכול מהבית. "יש משהו מאוד קל וזמין במדיום האינטרנט", מספרת דנה בן דוד, אחת מעשר הפיינליסטיות שמתמודדת על התואר. "אני יכולה לשבת בבית, עם מלפפונים על העיניים ומסיכה על הפנים ובלחיצת עכבר להשתתף בתחרות".

כבר התרגלנו שבפייסבוק נפתחות קבוצות מוזרות והזויות שכל אחד יכול לפתוח בקלות. אז בדיוק ככה התחילה התחרות הזו, כשקבוצה בשם "תחרות מלכת היפוי של הפייסבוק" נפתחה, וכל אחת יכלה להעלות לשם את תמונתה. "זה אפשר לכל אחת להשתתף", מסבירה בן דוד.

ולשאלה שהטרידה במיוחד אתכם הגולשים, מבהירה בן דוד כי היא לא השתמשה בתוכנת השיפוצים החביבה על הפרסומאים. "האמת שבתמונה שלי לא השתמשתי בפוטושופ", היא מבטיחה.