ועידת הסלולר העולמית: הנייד השתלט גם על המונדיאל

צוות חדשות 2 מסיים ארבעה ימים בוועידת הסלולר העולמית בברצלונה. התערוכה כנראה עשתה משהו לאנשים שלנו שם, אחרת קשה להסביר מדוע כתבנו לענייני טכנולוגיה מדבר עם עצים או לומד מגברת נחמדה בשם מוניקה איך כדאי לראות את המונדיאל

גם ביומה האחרון של ועידת הסלולר העולמית בברצלונה היו הפתעות: התערוכה הדיגיטלית סיפקה לנו כמה רעיונות חדשים למכשירי העתיד, מצפייה במונדיאל דרך הנייד ועד לעץ נדיב במיוחד שיודע גם לדבר.

חברת אריקסון, למשל, מכינה את עצמה למונדיאל יחד עם פיפ"א. מוניקה, נציגת אריקסון בספרד, סיפרה על דרך חדשה לצפות במונדיאל. "מה שנראה כאן זו הפקת שידורים חיים לטלפונים הניידים, שפותחה במיוחד למונדיאל הקרוב", היא חושפת. בארץ בכל מקרה מקווים מאוד שהחברות הישראליות ירכשו את האפליקציה החדשה ונוכל גם אנחנו ליהנות מהמונדיאל דרך הנייד.

"אפשר לראות את המשחק בשידור חי על המסך", היא מסבירה, ומוסיפה כי "אפשר גם לפתוח חלון שמציג את המשחקים שכבר שודרו, מקליקים על המשחק וניתן לצפות בתקציר".

שלט שולט על כל הבית ועץ מדבר

עוד לקראת המונדיאל, או יותר נכון לקראת המאבקים הביתיים שלכם על השלט רחוק בזמן המשחקים, אולי תרצו לדעת כי יש מכשיר אחד ששולט על כל המכשירים בבית. בבית המקוון שולט המכשיר החדשני על מסך המחשב, על מסך הטלוויזיה או על כל מסך אחר בבית. אותו מכשיר מהפכני הוא למרבה הפלא גם טלפון נייד.

אבל אי אפשר רק טלוויזיה, מחשבים וטלפונים. לפעמים צריך לצאת החוצה לשאוף קצת אוויר. כאן ראו הוזהרתם - כי העולם הטכנולוגי מתחבא גם בטבע. אולי זו בשורה משמחת לאלו שאוהבים לחבק עצים, כי העץ שתתקלו בו הוא נדיב וידידותי, מזהה גוף שמתקרב ומשוחח איתו.

סיקור מיוחד של ועידת הסלולר:

החברות הישראליות בוועידת הסלולר

הכירו את הגיבור של ברצלונה: HTC HERO

העתיד של הסלולרי: דיווח מיוחד מכנס ברצלונה

כנס הסלולר: הודעות טקסט מהירות

תערוכת הסלולר: הישראלים מככבים

דויד אבנר: אנחנו מעצמת היי טק עולמית

אילן בן דב: הרשתות החברתיות הן המהפיכה בעולם הדיגיטלי