האם בלונדיניות תוקפניות יותר?

בלונדיניות נהנות יותר? כנראה שכן. חוקרים אמריקנים גילו כי נשים בלונדיניות הן מלאות ביטחון עצמי, מתנהגות כמו נסיכות שחצניות ושתלטניות ומשיגות בדרך כלל מה שהן רוצות - הרבה יותר מברונטיות או ג'ינג'יות. אגב, לא מדובר רק בבלונדיניות מלידה

בלונדיניות תוקפניות יותר? (חדשות 2)

נשים בלונדיניות הן אגרסיביות יותר ונחושות לעשות דברים בדרך שלהן יותר מאשר ברונטיות וג'ינג'יות - כך קובע מחקר חדש.

חוקרים גילו שבלונדיניות הן בעלות ביטחון עצמי גבוה יותר ויותר תוקפניות יותר מאחר והן מושכות יותר תשומת לב. בלונדיות רגילות להשיג מה שהן רוצות בדרכן שלן, מה שנקרא על ידי החוקרים "אפקט הנסיכה".

אהרון סל, מי שהוביל את המחקר באוניברסיטת קליפורניה הסביר את ממצאיו: "אנחנו מצפים מבלונדיניות להרגיש שמגיע להן יותר מאשר לנשים אחרות", אמר סל. "מה שלא צפינו, זה שהן היו הרבה יותר תוקפניות מאשר הן נראות".

עוד עולה מהמחקר כי הרבה מאוד בלונדיניות חיות בבועה מאחר והתייחסו אליהן טוב יותר מאשר לאחרות במשך זמן רב, "הן אפילו לא מבינות שמתייחסים אליהן כמו אל נסיכות", אומר סל. "ממצאי המחקר יכולים להסביר את התנהגותן השתלטנית והיהירה".

החוקרים גילו כי לא רק בלונדיניות מבטן ומלידה, אלא גם נשים שצובעות את שיערן לבלונד מסגלות לעצמן תכונות של בלונדיניות. ליותר מ -85 אחוזים מאוכלוסיית העולם יש שיער כהה ועיניים חומות. הבלונדיניות נוצרו רק לפני כ-11 אלף שנים - בעקבות  מוטציה גנטית.