בקרוב: פורנו בתלת מימד

תעשיית הפורנו ראתה את ההצלחה של הסרט "אוואטר" - והחליטה שהיא רוצה גם: סרטים למבוגרים בתלת מימד. הגאדג'ט החדש שנחשף בוועידת הטכנולוגיה העולמית בלאס וגאס אולי יהיה הלהיט החם הבא, אבל לישראל - בינתיים - הוא עדיין לא מגיע

תעשיית סרטי המבוגרים - בתלת מימד (הסאן)

אם חשבתם שתעשיית הפורנו בעולם שברה כל שיא אפשרי - טעות מרה בידכם (הימנית). ראשי תעשיית הסרטים למבוגרים בלבד ראו את "אוואטר", סרט התלת מימד החדש שכבר הפך לשובר קופות, ומייד עשו את החשבון: סרטי פורנו חדשים ייצאו בקרוב גם בגירסת תלת מימד מיוחדת.

הסדרה הראשונה בטכנולוגיה החדשה, שנקראת "נערות רעות", מבשרת את העתיד לפי אנשי תעשיית הסרטים למבוגרים, והם הציגו אותה בסוף השבוע בוועידת הגאדג'טים שהתקיימה בלאס ווגאס.

"במשך כמה עשורים, תעשיית הסרטים למבוגרים היא בין התעשיות המובילות של סיפוק הבידור. כך זה היה בשנות השמונים עם קלטות הווידאו, כך זה היה בשנות התשעים עם כניסת הטלוויזיות בכבלים ובלווין וכן זה היום - ברשת", אמר לאנס ג'ונסון, מפיק סרטי פורנו ידוע, שהמשיך וחזה את הצפוי: "2010 והלאה עומדות להיות סביב התלת מימד" .

המבקרים בתערוכת לאס וגאס הצטופפו סביב הדוכן כדי לנסות ולראות את הסרטים החדשים. חבילת תלת המימד שמסופקת בארה"ב כוללת טלוויזיה בתלת מימד, מחשב וזכוכית שקופה מתואמת עם המסך כדי "לרמות" את העין ולשדר לה בתלת מימד. לנו - וכל חובבי הז'אנר - רק נותר לחכות להגעת המוצר לישראל.