פייסבוק מתעניין בצבע החזייה שלכן

ורוד? תכלת? או אולי שחור? מה צבע החזייה שלכן? זה לא שאנחנו רוצים לדעת - זה פייסבוק. מספר גולשות ברשת החברתית חשבו על דרך מקורית להגביר את המודעות לסרטן השד וקראו לנשים לעדכן סטאטוס על פי צבע ההלבשה התחתונה שלהן

אדום או תכלת? פייסבוק סקרן (the sun)

אם חשבתם במקרה שלא מספיק מידע אודותיכם מסתובב חופשי בפייסבוק - עכשיו נכנסת הרשת החברתית הפופולרית בעולם גם לתחתונים שלכם.

בשבוע האחרון נפתחה באתר קבוצה חדשה הקוראת לנשים בכל העולם לשתף את כל הגולשים בצבע החזייה אותה לבשו באותו היום ולעדכן זאת בסטאטוס בעמוד האישי שלהן.

לדברי מנהלות הקבוצה, מטרת הקמפיין היא להגביר את המודעות לסרטן השד בדרך מקורית. "בנוסף זה גורם לכל הבחורים לתהות מדוע הידידות שלהם מפרסמות בפייסבוק שמות של צבעים", הסבירו. "אז הצטרפו לכיף ונסו לגרום לכמה שיותר אנשים לדבר על הנושא".

בינתיים, נראה כי היוזמה החדשה עוררה לא מעט עניין בקרב הגולשים - אך סביר להניח שלא כזו אליה התכוונו היוזמות. בעקבות הקבוצה המקורית, החליט אחד החברים בפייסבוק להציע אלטרנטיבה ופתח קבוצה משלו תחת השם: "למי אכפת מה צבע החזייה שלכם - פשוט ספרו לנו על החזה שלכן". לכל המתעניינים הוא הסביר בביטחון: "מה שמעניין זו המתנה ולא האריזה".

רוצים לקבל עדכונים בפייסבוק מחדשות 2?