הגאדג'טים שיעשו את 2010

אם תהיתם איזה גאדג'ט יוציא אותנו מהמיתון עם חיוך על השפתיים, הצטרפו לשידור החי מתערוכת הגאדג'טים העולמית שנערכת בלאס וגאס. אלפי משתתפים הגיעו מכל רחבי העולם כדי להשוויץ ולהתרשם מהפיתוחים האחרונים של עולם המחשבים, שיהפכו את החיים ב-2010 להרבה יותר כיפים

שנת 2009 הלכה ואיתה, אולי, גם המשבר הכלכלי. הכינוס הטכנולוגי העולמי לצרכנים שנערך בימים אלו בלאס ווגאס שבארצות הברית, מספק במה אחת לכל הגאדג'טים החדשים והמיוחדים מרחבי העולם. על מנת שתוכלו להתעדכן בזמן אמת בכל אותם חידושים, כאן, בחדשות 2 באינטרנט העברנו את התערוכה בשידור חי כדי שתוכלו לצפות במוצרים שיהפכו את החיים בשנת 2010 למעניינים וכיפים הרבה יותר.

עבור חובבי הטכנולוגיה והגאדג'טים, הכינוס בלאס ווגאס הוא המסיבה הכי טובה בעיר, שבה ניתן לראות את ענקי המחשבים משוויצים בפיתוחים האחרונים. אך נדמה שמבין כל הפיתוחים, מחשבי הלוח זוכים בתערוכה לתהילה מיוחדת לאחר שזכו לכינוי "הגאדג'ט שיוציא אותנו מהמיתון עם חיוך על הפנים".

מנהל האירוע הבטיח שהתערוכה השנה תהיה המלהיבה ביותר מכל התערוכות שהתקיימו עד היום ומבטיחים להצדיק את הגעתם של אלפי המשתתפים מכל רחבי העולם ללאס ווגאס. מבט אל המוצרים המתוחכמים יאפשר לכם הצצה לעתיד של עולם המחשבים, או לפחות צפי לגבי היעד שאליו תגיע מרבית המשכורת הקרובה של משתתפי הכנס.