צפו במכשיר נקסוס 1 של גוגל

גוגל השיקה אמש בסן פרנסיסקו את הטלפון החדש שלה - נקסוס 1. המכשיר בעל יכולות גלישה משופרות, מצלמה מאובזרת ולוק הייחודי שנועד להתחרות בשוק מול האייפון. האם אנשי אפל צריכים להיות במתח? צפו והחליטו בעצמכם

ענקית האינטרנט גוגל השיקה אמש את הנקסוס, מכשיר הטלפון החדש שלה שאמור להציב מתחרה מול האייפון המוכר, ולספק לקהל עוד טלפון עם חווית גלישה מלאה.

כבר עכשיו יש בשוק 20 מכשירים הפועלים על מערכת אנדרואיד, המערכת שגוגל הציגה ב-2007. המערכת הזו משפרת בהרבה את יכולת הגלישה, הרחק מנקודות החיבור בבית ובמשרד.

בתחרות בין גוגל לאייפון - הצרכנים מרוויחים 

האם יוצרי האייפון מודאגים? (חדשות 2)
גוגל מרכזת את עיקר מאמצי המכירות שלה ברשת כדי להגיע לעולם כולו: "אנחנו יכולים לספור יותר מ-20 מכשירים מ-59 ספקי תקשורת ב-48 מדינות וב-19 שפות", אמר סגן מנהל המוצר נקסוס מאריו קוואריוז.

מומחים בתחום אומרים שהמכשיר הזה מעולה, אבל עדיין האייפון נמצא בליגה אחרת: "אנחנו לא חושבים שזה יהרוג את האייפון, אנחנו חושבים האייפון הוא אייקון שמוביל הרבה מעבר לנקסוס 1 במובנים רבים", אומר הפרשן הטכני סקוט קסלר.

עדיין מוקדם לקבוע אם הנקסוס יצליח להדביק את היקף המכירות של האייפון, אבל מי שבטוח מרווייח מהמאבק הזה - הם הצרכנים.

את אפליקציית האייפון של חדשות 2 כבר הורדתם? חברו את המכשיר למחשב - ולחצו כאן! חברת החדשות של ערוץ 2 השיקה אפליקציית אייפון שפותחה בחודשים האחרונים, הכוללת דיווחי חדשות שוטפים מסביב לשעון, עדכוני מזג אוויר, קטעי וידאו המתעדכנים בזמן אמת ותכנים מיוחדים של חברת החדשות.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2

המדריך המלא לאייפון