אפליקציה ב-iPhone תזהה נהגים שיכורים

רוצים לדעת אם אתם שיכורים? עכשיו, עוד לפני שאתם פוגשים בינשוף של המשטרה, תוכלו לבדוק האם אתם כשירים לנהיגה - באמצעות האייפון. אפליקציית הדרינקולטור שעלתה לאחרונה לחנות היישומים של אפל - App Store, מציעה אמצעי לחיווי מצב השכרות של המשתמש . עכשיו רק נותר לכם להחזיק את האייפון ישר

אפליקצייה נגד שיכורים. הדרינוקלטור (חדשות 2)

אם שותים לא נוהגים: האייפון מציע אפלקציות רבות ומגוונות, אבל עכשיו עלתה לחנות היישומים של אפל - App Store, אפליקציית הדרינקולטור - אמצעי לחיווי מצב השכרות של הנהג. עלות ההורדה של הפליקציה היא דולר אחד בלבד.

אפליקציית הדרינקולטור היא יוזמה משותפת לחברת iplanet, עמותת אור ירוק ופרטנר. האפליקציה בוחנת האם המשתמש כשיר לנהוג ברכב לאחר שתיית אלכוהול ומשתמשת במד היציבות של ה-iPhoneכדי לדרוש מהמשתמש ללכת בקו ישר - ולהחזיק לכל אורך הזמן את המכשיר ניצב בכף ידו.

לאחר מספר שניות מבקשת האפליקציה לעצור ומראה למשתמש עד כמה הוא יציב. במידה והטלפון מראה על כך שאינו כשיר לנהיגה, יופיעו על המסך מספרי טלפון להזמנת מונית. "האפליקציה פותחה במטרה לחדד את המודעות לסכנה שבנהיגה בשכרות", אומרת רויטל אגמי, מנהלת iplanet.

את אפליקציית חדשות 2 כבר הורדתם?

את אפליקציית האייפון של חדשות 2 כבר הורדתם? חברו את המכשיר למחשב - ולחצו כאן! חברת החדשות של ערוץ 2 השיקה אפליקציית אייפון שפותחה בחודשים האחרונים, הכוללת דיווחי חדשות שוטפים מסביב לשעון, עדכוני מזג אוויר, קטעי וידאו המתעדכנים בזמן אמת ותכנים מיוחדים של חברת החדשות.

בין עשרות קטעי הווידאו שיועלו מידי יום לאפליקציה - קטעי וידאו בזמן אמת מהשטח, תכניות חדשות 2, כתבות וידאו על מאחורי הקלעים של כתבי ומגישי חדשות 2, וכל כותרות המהדורה המרכזית. באפליקציה קיים גם פיתוח מיוחד המאפשר למחזיקי המכשיר לשלוח תמונות מהשטח למייל האדום של חדשות 2.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2

המדריך המלא לאייפון