האם הקוסם היפנט את הגולשים?

המהפנט הבריטי כריס יוז הבטיח הערב כי יבצע את אירוע ההיפנוט הגדול ביותר ברשת, במיוחד לגולשי הרשתות החברתיות פייסבוק וטוויטר. אלפי בני אדם נרשמו לניסוי. השתתפתם? ספרו לנו חוויות

ניסוי היפנוזה המוני - הערב ברשתות החברתיות (חדשות 2)

המהפנט הבריטי כריס יוז הבטיח הערב לבצע היפנוזה המונית דרך הרשתות החברתיות פייסבוק וטוויטר, לרגל יום ההיפנוזה העולמי. האירוע החל קצת אחרי השעה 22:40 שעון ישראל ונמשך כ-20 דקות. במהלך זמן זה הסביר יוז מהי היפנוזה וענה על כמה שאלות גולשים.

למרבה האכזבה, יוז לא היפנט את הגולשים בשידור חי אלא הפנה אותם להוריד באופן עצמאי קובץ להיפנוזה ולעשות זאת בזמנם החופשי. הוא המליץ לגולשים לצלם עצמם בווידאו כדי לראות לאחר מכן את ההשפעה.

זהו הניסיון הראשון של יוז לקבוע שיא עולם להיפנוזה המונית דרך שידור ברשת. לפני תחילת השידור נרשמו 6,500 גולשים ברשתות החברתיות מ-85 מדינות כדי לקחת חלק בניסוי. סמוך לשעה 22:00 קרס אתר הניסוי, אך בשעה זו הוא עובד וניתן לגלוש בו לאחר הרשמה ברשתות החברתיות.

בניסוי שנקרא "@סושיאלטרנס" מבטיח יוז להביא לשיפור חייהם של המשתתפים בניסוי ולהביא התחלה טובה לשנת 2010. עוד הוא אומר, כי אירוע ההיפנוזה יהיה גם "כיף", כלשונו: "במהלך ההשתתפות בניסוי תגלו שלא תוכלו לזוז מהכיסא. הידיים והעיניים שלכם לא יזוזו ותחוו רוגע כמו שלא חוויתם מעולם".

כל מה שאתם צריכים כדי לבצע את ההיפנוזה זה מחשב עם חיבור לאינטרנט, זוג רמקולים או אוזניות, כיסא נוח לישיבה ומקום שקט.

לדף הקבוצה בפייסבוק לחצו כאן

השתתפתם בהיפנוזה? ספרו לנו חוויות בדף הפייסבוק שלנו