איזה דבר חדש למדתם היום?

אתר אינטרנט מיוחד מבטיח לחדש לכם דבר אחד בכל יום וגם להדפיס את זה על חולצה. מדי יום תוכלו להשכיל מפרטים זניחים כמו שמה המלא של הבובה ברבי, ועד עובדות חשובות שלא תבינו איך חייתם עד היום בלעדיהן כמו זכייתו של היטלר בתואר איש השנה של העיתון טיימס בשנת 1938 - היכנסו והחכימו

בכל יום לומדים משהו חדש (מתוך האתר)

רבים מכם ודאי זוכרים את פינת "הידעת?" שמופיעה בבדיחות "בזוקה ג'ו" הנלוות למסטיקים. הודות לפינה האגדית, עם כל מסטיק שלעסנו - החכמנו במקביל לאימון שרירי הלסת שלנו. כיום, כשמסטיקים ללא סוכר החליפו את המסטיק הוורוד, יש אתר חדש שימלא עבורכם את החלל שנותר.

אתר מיוחד שנקרא Learn something new everyday (ללמוד משהו חדש בכל יום), מבטיח לחדש לנו משהו אחד בכל יום. האתר מציג בכל יום אמרה מאוירות חדשה שמתווספת לשלל עובדות מהימים הקודמים. חלקן משעשעות וחסרות חשיבות, לעומת אחרות שגורמות לנו לתהות כיצד חיינו עד היום מבלי לדעת אותן.

ב-26 בדצמבר לדוגמא, בחרו עורכי האתר לספר לנו כי שמה האמיתי והמלא של הבובה ברבי הוא ברברה מיליסנט רוברטס. אך זה כאין וכאפס לעומת הגילוי שנחשף שלושה ימים קודם לכן, לפיו המנהיג הנאצי היטלר היה בעצם צמחוני. עובדה מעניינת וחשובה שמתגלה ב-27 בנובמבר היא שאותו מנהיג צמחוני ואכזר, נבחר לאיש השנה של המגזין "טיימס" בשנת 1938, שנה לפני תחילת מלחמת העולם השנייה.  

אך מלבד הדאגה להשכלה שלכם יש גם חלק יצירתי באתר, שמאפשר ללבוש את המידע על חולצה שתעצבו בעצמכם. לחיצה על איור החולצה ליד האמרה שתבחרו, ייפתח חלון שבו תוכלו לבחור את צבע החולצה, את המידה שלה ואת המדינה שאליה היא תישלח. חלק מכם ודאי ישמחו לשמוע שגם ישראל נמצאת בין המדינות שאליהן נשלחות החולצות, ותמורת כשלושים דולרים תוכלו לחלוק את המידע מהאתר עם כל מי שיביט בחולצה שלכם.