מה כתבה שרי אריסון בבלוג שלה?

מסתבר שגם לאישה העשירה בישראל, שרי אריסון, חשוב לשמור על קשר בלתי אמצעי עם הגולשים, להביע את תחושותיה לגבי הדברים שכל אחד מאיתנו צריך לרצות ולשאוף אליו בעולם, וגם להביע את רצונה לפעול למען מטרות נעלות כמו תרומה לקהילה ושלום עולמי

תהפוך את העולם למקום טוב יותר? שרי אריסון (חדשות 2)

מיליוני בלוגים קיימים ברשת האינטרנט וכל אחד יכול בעצם לשתף את הגולשים בחוויות שהוא עובר. מעט בלוגרים מנסים באמת לתקן ולשנות את העולם, ומסתבר שהמיליארדרית שרי אריסון היא אחת מהם.

"עבור רוב האנשים, תקופת החגים מתאפיינת כתקופה של נתינה", כותבת אריסון בבלוג שלה באתר "הפינגטון פוסט".  "אני מאמינה שעלינו לשלב רוח זו גם בחיי היום יום. צריך לשאוף ולהתאמץ להעניק חזרה לקהילה ולתרום בכל דבר שאנחנו עושים, בתחום האישי, עסקי או התנדבותי", אמרה אריסון שבנק הפועלים שבבעלותה תרם רבות לחברה במשך השנים.

עוד אמרה אריסון כי היא מתכוונת להשקיע סכום כספי גדול על מנת להגיע לשלום עולמי. "כל אחד מאיתנו צריך להגיע לשלום בתוכו ועם סביבתו, כך נוכל להגיע לשלום בין כולנו". עוד סיפרה אריסון כי הזמינה מחקר בינלאומי, שיבדוק את הדרכים להשגת השלום. בנוסף למחקר בחנה תוכניות לשיקום אסירים, גמילה מסמים ותוכניות חינוכיות. עוד הוסיפה כי "התרומה שלי היא בהפצת המסר, ולגרום לאנשים להבין שהדרך לשינוי - נגישה לכולם".

לדברי אריסון, כנראה שהעולם כולו צריך חיזוק אנרגטי. "מדינת ישראל אינה ייחודית", נכתב בבלוג. "הבעיות שישנן בישראל קיימות גם בשאר מדינות העולם. אני חשה כי לכולנו ישנה אחריות לקהילה שלנו באותה מידה שיש לנו כלפי עצמנו. כולנו צריכים לתרום אנרגיה חיובית למטרה גדולה יותר", סיכמה.

לבלוג של שרי אריסון

רוצים לקבל עדכונים בפייסבוק מחדשות 2?