למכירה באינטרנט: מוח נשי לשנה שלמה

לכל אלו שנמאס להם לחשוב ומחפשים קצת מנוחה למוח - הנה הפתרון האולטימטיבי. השבוע הוצע למכירה באתר המכירות הפומביות eBay מוח נשי, שתמורת תשלום יחשוב עבורכם, יקבל החלטות ויעניק עצות בכל נושא שקיים. ומעבר לכך מבטיחה נותנת השירות - אהפוך את הקונה לעשיר ומפורסם. וכל זאת תמורת 42 אלף דולר "בלבד"

המודעה על המוח הנשי ברשת (eBay)

לכל המעטים שעוד חשבו שאי אפשר לקנות הכל דרך האינטרנט - הנה ההוכחה לכך שאתם טועים. ברשת המכירות הפומביות eBay התפרסם פריט מאוד לא שגרתי למכירה: מוח של אישה שיוכל לחשוב עבורך לשנה שלמה.

הפריט הועלה למכירה פומבית ברשת לפני מספר ימים, ולמרות שיש כאלו שיחשבו כי מדובר במתיחה, נראה כי האישה שהציעה לתת את השירות מתייחסת לכך ברצינות גמורה.

תמורת סכום סמלי של 42,000 דולר, מציעה המוכרת לבצע את פעולות החשיבה עבור הקונה הפוטנציאלי, ומסבירה כי ברשותה קיים מוח חכם, אינטליגנטי, יצירתי והכי חשוב - נשי. היא מציעה לגולשים באתר לקנות את שירותי החשיבה שלה ובכך למנוע מעצמם להטריד את מחשבותיהם למשך שנה תמימה.

רוצה להיות עשיר ומפורסם?

"אני אעזור לך לקבל החלטות חשובות, גם בפן האישי וגם בפן העסקי. אני אעניק מידת כנות מתאימה, ועצות מועילות בנושאי הורות, זוגיות, תזונה, ביראות, אופנה וקריירה", מבטיחה המוכרת הגאה. אך מעל הכל היא מתחייבת - "אני מבטיחה להפוך אותך לעשיר ומפורסם".

"שירות המוח הנשי" יוענק לזוכה בר המזל דרך התכתבות בדואר אלקטרוני או בתכתובות דואר. האישה שמוכרת את השירות מבטיחה כי היא תהיה ההשקעה הטובה ביותר שאפשר לקנות, ופנויה לענות על שאלות - מרציניים בלבד.

ניתן להגיש באתר האינטרנט הצעות מחיר על הפריט עד ה-29 בדצמבר השנה. נכון לעכשיו טרם נרשמו מעוניינים במוח הנשי המבטיח, אבל די בטוח שאם ישנם כאלו שמנסים למכור את מוחם ברשת - יימצאו גם גולשים שמחפשים לקנות משהו כזה בדיוק.