קמפיין חדש בפייסבוק: "מצאו חתן לאחותי"

רשת הפייסבוק הפכה כבר מזמן להרבה יותר מעוד רשת חברתית. עכשיו עלה שם קמפיין חדש שיזמה צעירה מאזור המרכז, המחפשת חתן לאחותה. ה"אביר על הסוס הלבן" ייבחר בזכות חמשיר שיכתוב, והוא יזכה לארוחת ערב רומנטית עם הכלה בליל הסילבסטר. קרוב ל-200 גולשים כבר עמוק בתחרות. האם גם אתם תמצאו בפייסבוק את אהבת חייכם?

רוצים להתחתן איתה? הצטרפו לקבוצה בפייסבוק (חדשות 2)

פייסבוק כבר שברה את כל השיאים האפשריים, לאחר שהפכה לרשת החברתית הפופולרית והגדולה בעולם, המאגדת בתוכה מספר שיא של כ-350 מיליון משתמשים ברחבי הגלובוס. רבים מהגולשים כבר הודו שהפכו אובססיביים לפייסבוק, אבל יש כאלו שפיתחו אובססיה אחרת: מציאת חתן - ברשת.

עידית פלמון-מטלון החליטה לעזור לאחותה נעמה בחיפושים אחרי "האביר על הסוס הלבן", ובאופן יצירתי להפליא פתחה קבוצה בפייסבוק העונה לשם "קמפיין: מחפשת חתן לאחותי". בפרופיל הקבוצה מתארת עידית את אחותה בכינויי החיבה כגון 'נמלולו' ו'צ'פצולה'. "נעמה בת 30, יפהפיה אמיתית, חריפת לשון, בשלנית ועקשנית", כך מתארת עידית את אחותה.

תאריך היעד - ערב השנה החדשה

"כל הרעיון החל בצחוק", מספרת עידית בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "אני ונעמה חברות מאוד טובות, וכמו תאומות עושות הרבה דברים ביחד. אני כבר נשואה ואני מאוד רוצה שנעמה תמצא חתן". עידית הוסיפה לכי בתחילה הכלה המיועדת כעסה על הקבוצה שנפתחה בפייסבוק, אך עם הזמן התלהבה גם היא מהרעיון המאוד לא שגרתי שהעלתה אחותה.

הקבוצה נפתחה עם דד-ליין קשוח למציאת חתן - 31.12.2009 - ערב הסילבסטר, בו אמורה נעמה לצאת עם בחיר ליבה לארוחת ערב רומנטית במסעדה. כיצד ייבחר החתן? לפי חמשיר שיכתוב המיועד, בו הוא מסביר מדוע צריכה נעמה לבחור דווקא בו.

עידית מזהירה את המתמודדים שהכלה "לא מיועדת לבעלי לב חלש", ואף מפרסמת תגובות על קיר הקבוצה מעת לעת. אחד המתמודדים החליט לנסות את מזלו וכתב את החמשיר הבא: "לנעמה אחותה חיפשה חתן, לא נמוך לא גבוה, ובטח לא קמצן, חיפשה וחיפשה תחת לחץ הזמן, בפייסבוק ניסתה וגם את אחותה כיסתה".

מיואשים? חפשו את האהבה בפייסבוק

האחות היצירתית אף פירסמה תמונות של הכלה המיועדת, נעמה, ובנוסף הודיעה כי אחותה תהיה היום במסיבה שתתקיים בת"א ואף מוכנה למסור פרטים לגבי בית הקפה בו היא תשב - בתמורה לתשובה מדוע דווקא לו צריך להימסר המידע המודיעיני החשוב. כך למשל, אחת השאלות לפיהן נבחנו המועמדים הייתה "אם אחותי הייתה ציפור, איזה ציפור היא הייתה?".

כרגע מונה הקבוצה קרוב ל-200 חברים, אך כפי שאומרת עידית, נעמה מקבלת המון פניות לתיבת הדואר הפרטית והצעות חברות רבות גם מגברים שלא הצטרפו לקבוצה. אז אם גם אתם עדיין מחפשים את אהבת חייכם - יכול להיות שהיא נמצאת במרחק של קליק אחד בלבד.

 הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עוד "חדשות מהפייסבוק":

האסיר הנמלט מתרברב בפייסבוק

תופעה: בני נוער נגמלים מהפייסבוק

כוכבי הריאליטי התפלחו לבית הלבן

למי שייכות התמונות והסרטונים שאתם מעלים לפייסבוק?

בעלת הבית גילתה בפייסבוק: הדיירים הרסו לי את הדירה

הפייסבוק הלשין לבוס - העובדת פוטרה

גילתה שמשפחתה נרצחה דרך הפייסבוק

המשטרה "הוזמנה" למסיבת סמים שאורגנה דרך הפייסבוק

נעדרת בת 11 נמצאה בזכות הפייסבוק