האסיר הנמלט מתרברב בפייסבוק

כל אדם נורמלי שנמלט מהחוק, מנסה למשוך כמה שפחות תשומת לב על מנת לא להיתפס. אבל פושע אחד חצוף במיוחד שנמלט מהכלא הבריטי - החליט לספר על כך לכל העולם. הוא פתח דף פייסבוק שאותו הוא דואג לעדכן בכל מעלליו מחוץ לכתלי הכלא, ולשוטרים הנבוכים נותר רק לעקוב אחר עדכוניו

דף הבית של לינץ' בפייסבוק (חדשות 2)

הייתם מניחים כי אסיר שברח מהכלא ינסה לעשות הכול כדי לשמור על פרופיל נמוך. קרייג לינץ' חושב אחרת. הבריטי בן ה-28 חמק ממאסר לפני כשלושה חודשים ובחר לפתוח עמוד אישי בפייסבוק, בו הוא דואג לעדכן על מעלליו ולהתבדח על השוטרים האומללים שלא מצליחים לאתר אותו.

בחודש ספטמבר נמלט לינץ' מתאו בבית הכלא הבריטי בסאפולק, שבו ישב לאחר שנידון לשבע שנות מאסר בגין פריצה אלימה לבית. המשטרה לא מצליחה מאז לעלות על עקבותיו, והפושע המתוחכם מצדו מפזר רמזים ברשת החברתית ומתגרה באנשי אכיפת החוק.

ללינץ' יש כבר יותר מ-200 חברים והוא דואג לספר להם על כל המסיבות שהוא משתתף בהן ועל ארוחות שחיתות מפתות. "יאמי, אכלתי עכשיו סטייק צבי. ירקות צלויים וצ'יפס. ארוחה מעולה", כתב באחד הסטאטוסים שלו, זאת בשונה מהאוכל שהיה רגיל אליו בכלא.

השוטרים הנבוכים במשטרת לונדון סירבו להגיב על חשבון הפייסבוק של הפושע, אך עם זאת נמסר שהנערכת חקירה על הכתובות שעמן היה בקשר בחשבון הפייסבוק, אשר חלקן נשלחו להתאמה במאגר המידע הלאומית. "כיוון שאין לו קשרים בסאפולק, מלבד העובדה שהוא שהה כאן בכלא כאן, נערכים חיפושים בכל רחבי הארץ". במקביל מבקשים א שי המטרופוליטן מכל מי שיש לו מידע אודות לינץ', לפנות אליהם, ולא באמצעות הפייסבוק, כדי לסייע באיתורו של לינץ'.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עוד בנושא:

כוכבי הריאליטי התפלחו לבית הלבן

למי שייכות התמונות והסרטונים שאתם מעלים לפייסבוק?

בעלת הבית גילתה בפייסבוק: הדיירים הרסו לי את הדירה

הפייסבוק הלשין לבוס - העובדת פוטרה

גילתה שמשפחתה נרצחה דרך הפייסבוק

המשטרה "הוזמנה" למסיבת סמים שאורגנה דרך הפייסבוק

נעדרת בת 11 נמצאה בזכות הפייסבוק