התחזה לבתו בת ה-11 בפייסבוק - והציל אותה מפדופיל

זוג הורים ערניים מבריטניה הבחינו בשיחה שבתם בת ה-11 מקיימת בפייסבוק עם אדם בן 52 שמנסה להיפגש עמה. האב השתלט על השיחה והמשיך לשוחח עם הפדופיל כשהוא מתחזה לבתו הקטנה. בתום השיחה הם קבעו להיפגש - אך כשהפדופיל הגיע לפגישה הוא הופתע לראות את השוטרים שעצרו אותו מיד

הפדופיל תומאס גיבס, נלכד הודות לעירנות האב (סקיי)

אב ערני במיוחד הציל את בתו בת ה-11 מפדופיל שניסה ליצור איתה קשר באמצעות האינטרנט. האב התחזה לבתו הקטנה, וגרם בסופו של דבר למאסרו.

הפדופיל, תומס גיבס בן ה-52, נהג לשוחח עם הילדה באמצעות הצ'אט ברשת הפייסבוק במטרה לעודד אותה להיפגש איתו. באחת הפעמים, הציצו הוריה של הילדה מבעד לכתפה של הילדה והבחינו בשיחה שבה הגיב גיבס על תמונתה של הילדה וכתב "אני רוצה לנשק אותך".

בהמשך כתב גיבס לילדה בת ה-11 שהוא מחבב אותה ורוצה להיפגש איתה. האב המודאג השתלט על השיחה והמשיך לדובב את גיבס כשהוא מתחזה לבתו, בזמן שאשתו התקשרה למשטרה. לאחר ששכנע אותו לספר היכן הוא נמצא, קבע איתו פגישה בידיעת השוטרים - שבסופה נעצר.

הפדופיל נשפט ונשלח ל-16 חודשי מאסר, במקביל לשיקום במוסד לעברייני מין. "ברגע שהתחלנו להתערב בנעשה בפייסבוק - הבטחנו שהיא תהיה בטוחה ב-100 אחוזים", אמרה האם מחוץ לבית המשפט באוקספורד. "היא ילדה מאוד פיקחית, אבל אי אפשר לדעת שלה זה לא יקרה".

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עוד בנושא:

כוכבי הריאליטי התפלחו לבית הלבן

למי שייכות התמונות והסרטונים שאתם מעלים לפייסבוק?

בעלת הבית גילתה בפייסבוק: הדיירים הרסו לי את הדירה

הפייסבוק הלשין לבוס - העובדת פוטרה

גילתה שמשפחתה נרצחה דרך הפייסבוק

המשטרה "הוזמנה" למסיבת סמים שאורגנה דרך הפייסבוק

נעדרת בת 11 נמצאה בזכות הפייסבוק