עדכנה בטוויטר בזמן מותו של בנה

גל סערה בארצות הברית בעקבות "ציוץ" ברשת החברתית טוויטר. אישה אמריקנית שגילתה שבנה התינוק נפל לבריכה בביתם ומת, מצאה לנכון לגשת רגעים ספורים אחר כך למחשב ולעדכן את העולם כולו בטרגדיה שאירעה לה. "תתפללו, בני בן השנתיים נפל לבריכה", היא כתבה ועוררה ביקורת רבה מצד חבריה לרשת

שלי רוס. מעדכנת בכל רגע (חדשות 2)

האם האינטרנט משתלט לחלוטין על חיינו? אישה אמריקנית זעזעה את עוקבי הטוויטר שלה ועוררה גל מחאה בארצות הברית, לאחר ששלחה עדכונים ברשת החברתית בזמן מותו של בנה בן השנתיים.

שלי רוס, שלחה עדכונים ליותר מ-5,000 המשתמשים העוקבים אחריה בטוויטר, 34 דקות בלבד לאחר שפרמדיקים הגיעו לביתה, כדי לטפל בבנה ברייסון, שנמצא צף ללא רוח חיים בבריכת השחייה המשפחתית.

על פי החשד ברייסון הקטן הצליח להיכנס לשטח הבריכה המגודר לאחר שהשער נשאר בטעות פתוח. הוא ככל הנראה נפל למים וטבע. אחיו הגדול הוא זה שמצא אותו צף במים והזעיק במהירות את אימו שהתקשרה למוקד רפואי.

"תינוק מיליון הדולר שלי"

רגעים בודדים לאחר שהגיעו הפרמדיקים לביתה, פנתה רוס למחשבה הפרטי ומצאה לנכון לעדכן את העולם כולו בטרגדיה שעברה עליה. "בבקשה התפללו כמו שאף פעם לא התפללתם בעבר, בני בן השנתיים נפל לבריכה", כתבה רוס בעידכון הטוויטר שפרסמה.

כמעט חמש שעות אחר כך, לאחר שבנה הוכרז כבר כמת, שלחה רוס עדכון נוסף - "תזכרו את התינוק מיליון הדולר שלי". לדברי המשטרה המקומית הם עודכנו בהפצות של רוס, אך אין בכך עילה לפתיחת חקירה בנושא.

לאחר האשמות הקשות שהופנו נגדה בעקבות העדכונים הגיבה רוס והגנה על עצמה: "לא הפצתי עדכונים שוטפים בזמן התאונה". כעת ישנו דיון ציבורי רחב בארצות הברית בעקבות התזמון בו בחרה רוס לפנות למחשב ולא לעמוד לצד משפחתה.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2