ועכשיו: גם ל"פלייבוי" יש אפליקציה לאייפון

מגזין "פלייבוי" השיק אפליקציה חדשה לאייפון, עם מיטב הנערות החמות מבית היוצר של יו הפנר. לאלו שניגשים כבר למכשיר כדי להוריד את האפליקציה נבשר: אין עירום מלא בהתאם להנחיות "אפל". בכיר ב"פלייבוי": "עכשיו לא תוכלו לטעון כי אתם קונים את המגזין רק בעבור המאמרים שבו"

גם האירוטיקה מגיעה לאייפון: מגזין "פלייבוי" הודיע היום כי השיק אפליקציה מיוחדת לאייפון, הכוללת תמונות, טיפים בנושא אופנה וראיונות עם כוכבות המגזין. "עכשיו לא תוכלו לטעון כי אתם קונים את המגזין רק בעבור המאמרים שבו", אמר היום בכיר בחברה.

בתמורה לדולר אחד ו-99 סנט, תוכלו להוריד את האפליקציה למכשיר שלכם - ובאמצעות דפדוף קל ומהיר, תוכלו לצפות בנערות החודש ובתמונות רקע מיוחדות, אותן תוכלו להוריד למכשירכם. "עם זאת", אומר היום דובר החברה, "לא תוכלו למצוא באפליקציה תמונות עירום מלא - בהתאם להנחיות של חברת אפל".

אז מה אתם אומרים? שווה הורדה? בעלי אייפון רבים כבר הורידו את האפליקציה למכשיריהם, ואף כתבו עליה ביקורות בחנות האפליקציות של "אפל", ה-"אפסטור".

היענות דלה ביום ההשקה בישראל

חרף הדיווחים ומסע יחסי הציבור רחב ההיקף, לא נרשמו אמש תורים ארוכים בהשקה הרשמית של המכשיר בשלוש חברות הסלולר ובנציגת "אפל" בישראל, "איידיגיטל". ההערכה היא כי רק מאות מכשירים בודדים נמכרו.

בשבוע שעבר השיקה חברת החדשות של ערוץ 2 אפליקציית אייפון שפותחה בחודשים האחרונים, הכוללת דיווחי חדשות שוטפים מסביב לשעון, עדכוני מזג אוויר, קטעי וידאו המתעדכנים בזמן אמת ותכנים מיוחדים של חברת החדשות.

עשרות קטעי הווידאו שיועלו מידי יום לאפליקציה - קטעי וידאו בזמן אמת מהשטח, תכניות חדשות 2, וידאו על מאחורי הקלעים של כתבי ומגישי חדשות 2, וכל כותרות המהדורה המרכזית. באפליקציה קיים גם פיתוח מיוחד המאפשר למחזיקי המכשיר לשלוח תמונות מהשטח למייל האדום של חדשות 2. 

רוצים גם אתם להוריד את אפליקציית חדשות 2 באייפון? חברו את המכשיר למחשב ולחצו כאן!

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2