עזרו לאובמה להציל את העולם

רגע לפני שהנשיא אובמה מקבל את פרס הנובל היוקרתי, ברקע עדיין נשמע קולם של המבקרים שטוענים שאובמה לא עשה כלום כדי שיזכה אותו בפרס. אז לפחות ברשת הנשיא האמריקני הוא גיבור גדול - ומציל את העולם מאימת החייזרים

הנשיא אובמה מציל את העולם (miniclip)

אם לא הבנתם עד היום מדוע הנשיא אובמה מקבל את פרס הנובל לשלום, כנראה לא שיחקתם במשחק הרשת של הנשיא - אובמה המגן ממתקפת החייזרים.

במשחק הנשיא האמריקני לא צריך אישורים של בתי הסנאט או שיתוף פעולה עם בריתות בינלאומיות. במשחק הזה, הנשיא אובמה יוצא לבדו להילחם באלפי חייזרים בצורות רבות מאוד, אבל עם רצון חזק אחד - להשמיד את הכדור. בשלב השני של המשחק, מזנק אובמה מעיר אחת לאחרת. הוא מתחיל בניו יורק, משם ממשיך ללונדון והלאה לבירות העולם.

עולם נטול חייזרים נושא עיניו לאוסלו ומודה לנשיא על הסרת האיום

האיורים במשחק מגוונים ובהחלט ברמה גבוהה. יוצרי המשחק העניקו לו אפקטים חדישים שמדמים נזק אמיתי כמו למשל זה שמרעיד את כל המסך בזמן שהנשיא המושיע נלחם ברעים. בנוסף, הזרימה של המשחק שוטפת - הישג יפה מאוד במשחקי רשת, כנראה שהנשיא ממש מקצוען. 

הנשיא הקשוח וממוקד מטרה. קשה לשבור אותו פסיכולוגית, גם כשהוא נלחם עם הנשקים המתוכמים ביותר , הוא מקשיב למוזיקה עליזה ואופטימית.

אחרי כמה סיבובים, גם אתם תבינו ותתרגשו כשהנשיא האמריקני יקבל היום את הפרס היוקרתי באוסלו. אך לפני זה, תודו על דקות ארוכות ומהנות של זמן איכות - על המקלדת.