שיגעון האייפון: מה קורה בחנויות?

אחרי ארצות הברית ואירופה, ואפילו אחרי מדגסקר – הגיע האייפון גם לישראל. למרות המחיר והשעה המאוחרת מיהרו לא מעט לקוחות נלהבים אמש בחצות לחנויות ורכשו את המכשיר שכבש את העולם. צפו בדקות הראשונות של מכירת האייפון

אחרי כל הציפיות, הדחיות והשמועות - סוף סוף הגיע האייפון באופן רשמי לישראל. למרות המחיר שאינו שווה לכל נפש והשעה המאוחרת, הגיעו לחנויות אמש בחצות עשרות ישראלים שרצו "לגעת בתפוח" בכל מחיר. "אני לא צריך את זה, אני פשוט רוצה כזה", סיכם נער בן 12 שניסה לשכנע את אביו לפתוח את הארנק.

"לאט לאט עם ישראל יעבור לאייפון", משוכנע ערן תור, מנכ"ל iDigital ומבטיח: "הבאז יגדל בימים הקרובים". גם הלקוחות שהגיעו התקשו להסתיר את התלהבותם מההפנינג החגיגי. "זה לא קורה כל יום", אמר אחד מהם בהתרגשות. "איך אפשר לפספס אירוע כזה?"

כמה זה עולה לנו?

פלאפון היא החברה הראשונה שפרסמה את עלויות החבילות בהם יימכרו המכשירים: כך למשל, עבור מכשיר מהדור החדש בנפח 16GB תשלמו 799 שקלים. במסגרת התכנית תתחייבו ל-18 חודשים ברשת פלאפון בתשלום חודשי קבוע של 299 שקלים, תמורתם תקבלו 250 דקות שיחה ו-250 מסרונים. בתכנית כלולים גם 10GB דאטה.

מכשיר מהדגם החדש בנפח 32GB יעלה באותה התכנית 1,199 שקלים. אם תתחייבו לתכנית בעלות 349 שקל, מחיר המכשיר ירד ל-799 שקלים. בתכנית זו כלולים 300 דקות שיחה ו-300 הודעות טקסט.

החבילה של פרטנר

עבור לקוחות פרטנר יעלה הדגם הפופולרי 3GS עם 16 ג'יגה 3,511 שקל, עם חבילה בסיסית מאוד שלא תכלול דקות שיחה או SMS, אבל גם לא תכלול התחייבות. לקוח שישאר בחברה 3 שנים, יקבל בכל חודש זיכוי של 50 שקל כאשר החשבונית שלו תגיע ל-149 שקל.

לקוחות קצת יותר בזבזנים שירצו גם חבילות גלישה באינטרנט ודקות שיחה והודעות SMS יוכלו לבחור חבילות שונות, אבל גם יצטרכו להתחייב לשנה וחצי.

במקרה הזה, דגם ה-3GS יעלה גם כן 3,511 שקל או 97 שקל לחודש כפול 36 חודשים, כאשר הלקוח יקבל זיכוי של 67 שקל למשך שלוש שנים. חבילה. הלקוח יוכל לבחור ממספר חבילות, כאשר הזולה בהן תעלה 159 שקל והיא תגיע עם 100 דקות שיחה, 50 הודעות SMS ו-30 מגה לגלישה. מדובר בנפח גלישה שלא יחזיק אצל המשתמש הממוצע יותר מיום בודד, לכן לקוחות בוודאי יעדיפו חבילה יקרות יותר.

אם הלקוח הישראלי בפרטנר יהיה מוכן לשלם 429 שקל לחודש, הוא יקבל את האייפון 3GS עם נפח זיכרון של 16 ג'יגה ב-12 שקל לחודש במשך שלוש שנים, כך שמחיר המכשיר יעלה 432 שקל. עם החבילה הלקוח יקבל 1,000 דקות שיחה, 500 הודעות SMS וחבילה גלישה בנפח 1 ג'יגה.

פרטנר מציעה גם את הדגם הבסיסי עם ה-3G עם ה-8 ג'יגה זיכרון ודגם ה-3GS עם ה-32 ג'יגה זיכרון במחירים שונים באותן חבילות.

חדשות 2 כבר באייפון

בשבוע שעבר השיקה חברת החדשות של ערוץ 2 אפליקציית אייפון שפותחה בחודשים האחרונים, הכוללת דיווחי חדשות שוטפים מסביב לשעון, עדכוני מזג אוויר, קטעי וידאו המתעדכנים בזמן אמת ותכנים מיוחדים של חברת החדשות.

 עשרות קטעי הווידאו שיועלו מידי יום לאפליקציה - קטעי וידאו בזמן אמת מהשטח, תכניות חדשות 2, וידאו על מאחורי הקלעים של כתבי ומגישי חדשות 2, וכל כותרות המהדורה המרכזית. באפליקציה קיים גם פיתוח מיוחד המאפשר למחזיקי המכשיר לשלוח תמונות מהשטח למייל האדום של חדשות 2.

רוצים גם אתם להוריד את אפליקציית חדשות 2 באייפון? חברו את המכשיר למחשב ולחצו כאן!

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2