הראשונים לקנות iPhone יזכו להטבות

ערכת רמקולים במתנה, הנחה בקניית מחשב, כרטיסי קולנוע והפנינג ענק - כך מנסות חברות הסלולר לפתות אותנו לרכוש את המכשיר החדש כבר מחר בלילה, עם ההשקה הרשמית של האייפון בישראל

לקראת ההשקה הרשמית של iPhone בישראל ביום רביעי בחצות, מנסות מפעילות הסלולר לגרום ללקוחות להגיע בהמוניהם לחנויות ולרכוש ראשונים את המכשיר החדש. איך עושים זאת? באמצעות מתנות בחינם, כמובן. בנוסף מתכננות המפעילות פעילויות שונות, כמו הפנינג של פלאפון בקניון איילון ברמת גן ועמדת מכירה של סלקום בדינגוף סנטר בתל אביב.

מי מכם שיגיע מחר לדוכן פלאפון יקבל במתנה ערכת רמקולים ניידים ותחנת עגינה למכשיר ה-iPhone מתוצרת פיליפס. הצרכנים והלקוחות שלא אוהבים לצאת מהבית בלילה, יקבלו אפשרות לרכוש אביזרים למכשיר ב-250 שקל בחנויות iDigital - נציגת אפל בישראל - אם יקנו את המכשיר בימים הראשונים.

אוטוטו אצלנו. iPhone (חדשות 2)
כמו כן, ב-iDigital יאפשרו ללקוחות פלאפון ליהנות מהנחה בסך 2,500 שקל לרכישת מחשב מק. על מנת להנעים את זמן הלקוחות עד להתחלת מכירת המכשיר, יחלקו בפלאפון כרטיסים לסרטים לקומפלקס הקולנוע יס פלאנט לרביעי בלילה.

בעוד שחברת סלקום לא הסכימה עדיין לחשוף את תנאי ההטבה, שיגרמו ללקוחותיה להגיע למרכז המכירה שלה, iDigital תציע בחנויות שלה בדיזנגוף סנטר ובקניון רמת אביב הטבה של 500 שקל לרכישת אביזרים ל-iPhone. עם זאת, דגמי ה-iPhone שיימכרו בפלאפון יגיעו רק עם חיבור לרשת פלאפון - בעקבות הסכם בין שתי החברות.

חברת פרטנר, שלא מקיימת אירועי לילה לבן, תספק ערכת מולטימדיה הכוללת רמקולים, שעון מעורר ואפשרת לטעון את האייפון, ללקוחותיה שנרשמו בחודשים באתר שלה לרכישת ה-iPhone.

המדריך: איך להוריד את אפליקציית חדשות 2 ל-iPhone