פרסום ראשון: מכירת האייפון תחל ביום רביעי בחצות

ביום רביעי בחצות הלילה ייפתחו שלוש חברות הסלולר - סלקום, פלאפון ואורנג' וכן iDigital, משווקת מוצרי אפל בישראל, את שעריהן, וכל חובבי האייפון יוכלו סוף סוף לרכוש את המכשיר הנחשק. כבר עכשיו ניתן להוריד ללא תשלום את אפליקציית חדשות 2

אחרי חודשים של ציפיות, שמועות וגם דחיות - האייפון סוף סוף נוחת בישראל, וזה יקרה בלילה שבין רביעי לחמישי. ביום רביעי בחצות הלילה ייפתחו שלוש חברות הסלולר - סלקום, פלאפון ואורנג' את חנויותיהן, וכך גם iDigital, משווקת מוצרי אפל בישראל - וכל חובבי האייפון יוכלו סוף סוף לרכוש את המכשיר הנחשק.

ככל הנראה, בעת המכירה הלילית המיוחדת, ייחשפו לראשונה גם תעריפי החבילות עימן ישווק המכשיר. אם לסמוך על ניסיון העבר בארצות הברית ובאירופה ועל סמך ההיכרות עם הצרכן הישראלי חובב החידושים - ניתן לצפות לתורים ארוכים שישתרכו מחוץ לחנויות עוד לפני פתיחתן.

השבוע השיקה חברת החדשות של ערוץ 2 אפליקציית אייפון שפותחה בחודשים האחרונים, הכוללת דיווחי חדשות שוטפים מסביב לשעון, עדכוני מזג אוויר, קטעי וידאו המתעדכנים בזמן אמת ותכנים מיוחדים של חברת החדשות.

בין עשרות קטעי הווידאו שיועלו מידי יום לאפליקציה - קטעי וידאו בזמן אמת מהשטח, תכניות חדשות 2, וידאו על מאחורי הקלעים של כתבי ומגישי חדשות 2, וכל כותרות המהדורה המרכזית. באפליקציה קיים גם פיתוח מיוחד המאפשר למחזיקי המכשיר לשלוח תמונות מהשטח למייל האדום של חדשות 2.

רוצים גם אתם להוריד את אפליקציית חדשות 2 באייפון? חברו את המכשיר למחשב ולחצו כאן!

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2

המדריך המלא לאייפון