המסתננים לחתונה מגיבים: "רצינו לעשות שמח"

יומיים לאחר שהמסתננים לחתונה של א' ו-מ' אותרו באמצעות הפייסבוק, השניים הגיבו הבוקר . "רצינו לבוא לעשות שמח בחגיגה שלהם" אמר הבחור, ובת זוגתו להסתננות ציינה "זה לא היה בכוונה לפגוע במישהו". החתן מצידו, סולח. והטוקבקיסטים? התגובות מעורבות.

מאז נחשפו בני הזוג שהסתננו לחתונה כמה שעות לאחר פרסום תמונתם המשותפת והפצתה ברשת הפייסבוק, השערות רבות בנוגע למטרת הגעתם לחתונה הציפו את הגולשים. "אולי הם באו להתרשם מהאולם או התקליטן, למה ישר לשפוט", כתב אחד הטוקבקיסטים, שאלה הגיונית למדי ניתן לומר.

"ואולי הם עניים?" כתב טוקבקיסט אחר, "ישנם מסכנים לא עלינו שהולכים לישון כמעט כל ערב על בטן ריקה. כשהרעב מציק אז לפעמים ישנן שיטות שבעיניים שלנו הן מוזרות אך בעיניי מי שעושה אותן חש צורך להתקיים ולשרוד עוד יום. כל עוד לא נגנב כלום מהזוג ואורחיהם, זה בגדר מצווה".

לדברי החתן, שהבחין בזוג במהלך החתונה אך לא הקדיש לכך מחשבה יתרה מאחר שחשב שהם מכרים של ההורים, אמר: "הם לא עברו במקרה, זה זוג מקצוען שבא לבוש לחתונה, זה לא זוג שעבר ברחוב והחליט להיכנס. הם באו לבושים כמו שאר האורחים". תגובתם של השניים אישרה את השערתו של החתן, והסגירה שלמעשה כל שרצו לעשות, לדבריהם, הוא קצת שמח, בלי רצון לפגוע כלל.

ה"מסתנן": ראינו שמחה, אמרנו למה לא?

הבחור שהסתנן לחתונה, ממנו התלהבו בנות רבות באירוע הגיב ואמר: "ראינו חתונה שמחה, אמרנו למה לא? רצינו לבוא לעשות שמח בחגיגה שלהם. הייתה באמת חתונה שמחה ואנחנו נאחל להם הרבה מזל טוב. זו הייתה המטרה. רק בשביל הצחוקים".

בת זוגו הרגישה קצת לא נעים ואמרה: "זה לא היה בקטע לבוא ולאכול אוכל של... ממש לא, לא אכלנו, לא... סתם אה, זה לא היה בכוונה כזאת. זה לא היה בכוונה לפגוע במישהו, אם זו ההרגשה, זה ממש לא היה לפגוע, חס ושלום, ממש לא".

מה שבטוח, זה שלחתונה הבאה הם כבר לא יגיעו ללא הזמנה.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עוד בנושא:

כוכבי הריאליטי התפלחו לבית הלבן

למי שייכות התמונות והסרטונים שאתם מעלים לפייסבוק?

בעלת הבית גילתה בפייסבוק: הדיירים הרסו לי את הדירה