להיט ענק ברשת: איך להתנשק בתשוקה

מתברר שאין מידע שאי אפשר למצוא באינטרנט: אחרי הסרטונים ללימוד נגינה על גיטרה, והמדריכים להרכבת פצצות ביתיות, מגיע תורו של המדריך שמסביר "כיצד להתנשק בתשוקה". 10 כללים פשוטים הפכו אותו לאחד הסרטונים הנצפים ביותר ברשת, שזכה ללמעלה מ-12 מיליון צפיות - ועוד הלשון נטויה

 

 

 

 

 

אחת הבעיות שמטרידה בני נוער בכל רחבי העולם (וגם לא מעט מבוגרים) היא רצונם להוות פרטנר טוב לנשיקה. סרטון שהפך ללהיט ענק באתר שיתוף הסרטים יו-טיוב מבטיח להפוך אתכם לאלופי העולם בנשיקות - בעזרת עשרה כללים פשוטים.

חלק מהכללים די פשוטים ומובנים מאליהם, כמו ההנחייה להימנע מריח רע שנודף מהפה, או הדרישה להיות במקום רגוע ולשבת בנוחות. אך עצות אחרות מדריכות ממש באופן טכני כיצד יש לעשות זאת באופן שיבטיח לכם מחמאות והנאה.

בסרטון נראה זוג צעיר שיושב בקרבה זה לזה על ספה נוחה. במהלך הסרטון, הם מתנשקים בתשוקה כשהמצלמה מתמקדת בכל פעם על דגש אחר בפעולה - כולל המלצה לנשום מדי פעם. אמנם רובכם סבורים שהצלחתם במשימה לבדכם - אך יותר מ-12 מיליון גולשים צפו בסרטון ההדרכה, והיד (או הלשון) עוד נטויה.

למקרה שתהיתם, הנשיקה הארוכה ביותר שנראתה על המסך נמשכה שלוש דקות וחמש שניות - בין השחקנים ג'יין ווימן וריג'ס טומי, שהופיעו בסרט "you're in the army now". בתום שתי דקות וחצי של צפייה, מבטיחים יוצרי הסרטון לספק לכם כלים שישפרו פלאים את טכניקת הנשיקה שלכם.

כעת כל שנותר לכם הוא למצוא פרטנר מתאים.