על המייל האדום באפליקציית חדשות 2 באייפון כבר שמעתם?

עשרות גולשים כבר צילמו ושלחו אלינו את החדשות שלהם באמצעות "המייל האדום" באפליקציית חדשות 2 החדשה לאייפון. ומה איתכם? הורידו עכשיו את אפליקציית החדשות לאייפון או לאייפוד טאץ' שלכם, צלמו ושלחו למייל האדום שלנו

אתם מצלמים - ושולחים: למערכת חדשות 2 זורמות בימים האחרונים עשרות תמונות ממכשירי אייפון, שצולמו על ידי בעלי המכשירים אשר הורידו את אפליקציית חדשות 2 החדשה לאייפון, הזמינה בימים אלה בחנות Appstore, וחופשית להורדה ללא תשלום.

בעלי האייפון שלחו את התמונות באמצעות קטגוריית "המייל האדום", המאפשרת לבעל המכשיר לצלם תמונות סטילז מכל מקום ובכל זמן - ולשלוח אותן ישירות למערכת חדשות 2.

המייל האדום של חדשות 2 מאפשר לבעלי האייפון ולגולשי אתר האינטרנט לשלוח סיפורים, תמונות, או קישורים שעשויים לעניין את כולנו. סיפור טוב במיוחד עשוי להתפרסם גם בטלוויזיה.

אתמול הושקה רשמית אפליקציית האייפון של חדשות ערוץ 2. האפליקציה, שפותחה בחודשים האחרונים, כוללת דיווחי חדשות שוטפים מסביב לשעון, עדכוני מזג אוויר, קטעי וידאו המתעדכנים בזמן אמת ותכנים מיוחדים של חברת החדשות. בין עשרות קטעי הווידאו שיועלו מידי יום לאפליקציה - קטעי וידאו בזמן אמת מהשטח, תכניות חדשות 2, כתבות וידאו על מאחורי הקלעים של כתבי ומגישי חדשות 2, וכל כותרות המהדורה המרכזית.

האייפון הוא מכשיר רב תכליתי, המשלב טלפון סלולרי, מחשב כף יד ומכשיר מולטימדיה. הוא מופעל באמצעות מסך מגע וכולל מצלמה, נגן מדיה ו-GPS. המכשיר כולל שירותי אינטרנט באמצעות חיבור WiFi ומאפשרים גלישה בדפדפן אינטרנט.

רוצים גם אתם להוריד את אפליקציית חדשות 2 באייפון? חברו את המכשיר למחשב ולחצו כאן!

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2

רשמית: האייפון מגיע ב-10 בדצמבר 

המדריך המלא לאייפון 

פניתם למייל האדום - אנחנו עזרנו

סיפורים נוספים שהגיעו אלינו במייל האדום 

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק