החתן והכלה איתרו מסתננים לחתונה בעזרת הפייסבוק

ודאי קרה לכם שתמונות שלכם בפייסבוק חשפו מידע שלא בהכרח רציתם שיתגלה, אבל המקרה של הזוג בתמונה חוצה כל גבול: הזוג הצעיר הגיע לחתונה בירושלים ללא הזמנה, טעם מהאוכל, רקד עם האורחים ולא שכח גם להצטלם. רק לאחר האירוע הבחינו החתן והכלה בזוג המוזר ואיתרו אותם תוך 8 שעות

החתן והכלה גילו את המסתננים בפייסבוק. ארכיון (shuttrstock)

שיתוף המידע בפייסבוק הוכיח לא פעם את יכולותיו לטוב ולרע, אך הפעם מדובר במקרה יוצא דופן: א. ומ. שהתחתנו לפני כשלושה חודשים בירושלים, נדהמו לגלות זוג מסתננים שחגג איתם באותו ערב מיוחד מבלי שקיבלו הזמנה.

ההורים של הכלה הבחינו בהם לראשונה ושיערו שמדובר באורחים מצד החתן. אך סרטון החתונה מגלה שהשניים אפילו לא ניסו להסתיר את העובדה שהם לא מכירים איש מהאורחים: הם הסתובבו בביטחון באולם, טעמו מהאוכל ואפילו רקדו בחברת האורחים.

החברות מהעבודה התלהבו מהמסתנן שנראה לא רע, והחלו לברר האם הוא פנוי ומה הקשר שלו לבת הזוג שאיתו, אך נותרו חסרות תשובה. לאחר שהאחיות של החתן הבחינו שהשניים מתיישבים בשולחן החברים, הן סברו שהזוג מכיר את החתן והכלה והניחו לעניין.

המסתננים תוייגו - וזוהו תוך 8 שעות

יממה לאחר החתונה, לאחר שההתרגשות דעכה, התפנו החתן והכלה לצפות בסרט החתונה והתפלאו לגלות בתמונות המגנטים שצולמו את הזוג המחויך. כדי לאתר את המסתננים במהרה, פנו החתן והכלה לחבריהם בפייסבוק וביקשו מהם להפיץ את התמונה לחבריהם.

ואכן, בתום שמונה שעות, זיהו מכרים ממעגל רחוק את השניים וחשפו את שמותיהם של המסתננים. "הם הגיעו בערך בשעה 22:00 אחרי והלכו ב-24", סיפר החתן שהדגיש שרשימת האורחים היתה מצומצמת במיוחד וכללה רק חברים קרובים ובני משפחה.

"חוץ מזה שזו חוצפה, זה משעשע שהם הסתכנו בכך שיגלו אותם. מצד שני זה יכול היה להיות מישהו שבא לגנוב תיקים, חפצים אישיים ואת הכספת" - עובדה שהייתה יכולה לסים את האירוע בצורה אחרת לגמרי.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עוד בנושא:

כוכבי הריאליטי התפלחו לבית הלבן

למי שייכות התמונות והסרטונים שאתם מעלים לפייסבוק?

בעלת הבית גילתה בפייסבוק: הדיירים הרסו לי את הדירה

הפייסבוק הלשין לבוס - העובדת פוטרה

גילתה שמשפחתה נרצחה דרך הפייסבוק

המשטרה "הוזמנה" למסיבת סמים שאורגנה דרך הפייסבוק

נעדרת בת 11 נמצאה בזכות הפייסבוק