בואו להוריד את אפליקציית חדשות 2 לאייפון

בשבוע הראשון של חודש דצמבר צפוי מכשיר האייפון לעשות עלייה רשמית לישראל - ומתברר שמלבד הקונים שמחכים לו בארץ, למכשיר החדש מבית אפל כבר מחכות אפליקציות בעברית, כמו זו שמשיקה היום חברת החדשות של ערוץ 2. בואו גם אתם להוריד את אפליקציית חדשות 2 לאייפון או לאייפוד טאץ' שלכם!

חדשות ערוץ 2 - מעכשיו כל הזמן גם באייפון שלכם: חברת החדשות של ערוץ 2 השיקה אפליקציית אייפון שפותחה בחודשים האחרונים, הכוללת דיווחי חדשות שוטפים מסביב לשעון, עדכוני מזג אוויר, קטעי וידאו המתעדכנים בזמן אמת ותכנים מיוחדים של חברת החדשות.

בין עשרות קטעי הווידאו שיועלו מידי יום לאפליקציה - קטעי וידאו בזמן אמת מהשטח, תכניות חדשות 2, כתבות וידאו על מאחורי הקלעים של כתבי ומגישי חדשות 2, וכל כותרות המהדורה המרכזית.

באפליקציה קיים גם פיתוח מיוחד המאפשר למחזיקי המכשיר לשלוח תמונות מהשטח למייל האדום של חדשות 2.

רוצים גם אתם להוריד את אפליקציית חדשות 2 באייפון? חברו את המכשיר למחשב ולחצו כאן!

אפליקציית החדשות היא ראשונה מסוגה בישראל, וניתנת להורדה בחינם ב-Appstore, חנות האפליקציות של חברת אפל. על פיתוח הפרוייקט וניהולו הייתה אמונה חברת PravdaMedia, את הטמעת הווידאו ביצעה חברת Castup ועל אפיונה אחראית חברת Scepia, שסיפקה גם את תשתית ניהול התוכן באפליקציה.

"חברת פרבדה מדיה שמחה להמשיך לספק לחברת החדשות של ערוץ 2 פתרונות דיגיטליים מתקדמים המאפשרים לצרוך את תכניה בכל פלטפורמה, אתר ורשת חברתית", אומרים בחברת Pravda Media לרגל ההשקה. "אייפון, לצד רשתות חברתיות, היא פלטפורמה קריטית לכל חברת מדיה וגורם שיווקי".

האייפון הוא מכשיר רב תכליתי, המשלב טלפון סלולרי, מחשב כף יד ומכשיר מולטימדיה. הוא מופעל באמצעות מסך מגע וכולל מצלמה, נגן מדיה ו-GPS. המכשיר כולל שירותי אינטרנט באמצעות חיבור WiFi ומאפשרים גלישה בדפדפן אינטרנט.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2

רשמית: האייפון מגיע ב-10 בדצמבר 

המדריך המלא לאייפון