מהיום: פרסום ב-YouTube בעברית

במסיבת עיתונאים חגיגית במשרדי גוגל ישראל, הכריז היום מנכ"ל החברה מאיר ברנד על שיתוף פעולה חדש שנחתם עם אתר YouTube. מהיום יוצעו למפרסמים הישראלים מגוון אפשרויות פרסום חדשניות באתר הסרטונים הפופולרי. "המפרסמים יוכלו להשתמש בטכנולוגיות חדשניות שטרם נראו בישראל", מבטיחים בגוגל

גם חדשות 2 ב-youtube (חדשות 2)

YouTube מגיע לישראל באופן רשמי: מנכ"ל גוגל ישראל מאיר ברנד הודיע בצהריים על פתיחת האתר הפופולרי עבור המפרסם הישראלי.

במסיבת עיתונאים שהתקיימה היום במשרדי Google בישראל, הכריז מנכ"ל החברה כי החל מהיום יוצעו למפרסמים מגוון אפשרויות פרסום חדשניות בווידאו, המתבססות על טכנולוגיות מתקדמות שלטענת החברה, טרם נראו בישראל.

בנוסף הכריז ברנד כי חברת הסלולר והתקשורת פרטנר, תהיה הראשונה לעלות בקמפיין און-ליין ב- YouTube, תוך שימוש בטכנולוגיות הפרסום החדשות, שיכללו הצגת פרסומות וידאו על גבי עמוד הבית של YouTube וכן הצגת פרסומות וידאו המותאמות לתוצאות החיפוש ב-YouTube.

שילוב בין יכולות הפרסום בטלוויזיה ליתרונות של האינטרנט 

במקביל, נחתמו השבוע חוזים מסחריים עם גופי התוכן של חברת החדשות של ערוץ 2 ואתר הספורט ONE. "מדובר בשיתוף פעולה בין גוף החדשות המוביל בווידאו החדשותי באינטרנט הישראלי, לבין שחקן הווידאו המוביל בזירה הישראלית והבינלאומית", אמר אבי וייס, מנכ"ל חדשות 2.

יצויין כי חברת החדשות של ערוץ 2 היתה גוף החדשות הראשון בארץ שהקים ערוץ ייעודי ב-YouTube, כבר לפני שנה.

במסיבת העיתונאים שנערכה היום הוסיף ברנד כי גוגל ישראל "תמשיך לשמור על YouTube כיעד אטרקטיבי עבור כל הגולשים בישראל, ולספק את חווית המשתמש האופטימאלית".

ברנד הוסיף כי הוא "מאמין שהפרסום בווידאו אונליין משלב בין היתרונות הגלומים בפרסום בטלוויזיה לבין היתרונות של האינטרנט", כשהוא מתכוון לחיבור המיוחד בין אמצעי המדיה - המימד האמוציונלי והמיתוג הטלוויזיוני - לבין מדידה ופילוח מדויק של אוכלוסיות היעד שמאפשר האינטרנט.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2