הווידוי של הנשיא אובמה: מעולם לא השתמשתי בטוויטר

סנסציה בעקבות ווידויו של הנשיא אובמה כי מעולם לא השתמש בטוויטר. כמי שמחזיק בלא פחות מ-2.7 מיליון עוקבים בחשבון הטוויטר שלו, הדבר נשמע קצת מוזר. אובמה מצידו מאשים את האצבעות המגושמות שלו ובכל זאת מעודד צעירים להמשיך להיעזר בטכנולוגיות מידע

נשיא המעצמה האמריקנית, ומי שהיה אחראי במידה גדולה על עלייתו של אתר "טוויטר" הפופולארי, יצא בווידוי מרעיש: "מעולם לא השתמשתי בטוויטר".

רשת הטלוויזיה SKY NEWS מדווחת הבוקר כי בשיחה עם בני נוער בשנחאי, במסגרת ביקורו הראשון בסין בימים אלה דיבר אובמה על החשיבות שבחופש המידע ועודד את הצעירים לעשות שימוש בכל אמצעי טכנולוגי כדי ליישם את זכויותיהם הבסיסיות. לגבי עצמו, אובמה פשוט האשים את האצבעות המגושמות שלו.

כשנבחר אובמה לנשיאות התעקש להמשיך להחזיק במכשיר ה'בלאקברי' האישי שלו, למרות האיסור הביטחוני. זאת משום שהוא מאמין בחשיבות של הטכנולוגיה לחופש המידע במדינות דמוקרטיות. "לפעמים הייתי רוצה שהמידע לא יעבור כה בקלות, כדי שלא אצטרך לשמוע את אלו שכל הזמן מבקרים אותי", התלוצץ אובמה.

כמי שסחף את אמריקה במסע בחירות מרשים ורועש השתמש אובמה רבות באינטרנט לקידום דעותיו. הוא פתח חשבון ב"טוויטר", באמצעותו עדכן את תומכיו כל רגע נתון. למעשה, היו למנהיג העולם החופשי 2.7 מיליון עוקבים בחשבון שלו. כך שעולה השאלה: אז מי צייץ עבור הנשיא?

חדשות 2 מזמינים אתכם להצטרף לשיגעון הטוויטר

ראש בראש: פייסבוק נגד טוויטר