נעדרת בת 11 נמצאה בזכות הפייסבוק

הרשת החברתית פייסבוק רושמת הישג נוסף לזכותה: אחרי שהצליחה לקרב בין אנשים רחוקים ולעורר מחאות חברתיות ופוליטיות, כעת היא גם מסייעת באיתור נעדרים. כך קרה במקרה של שאנון בראון הבריטית שעדכנה את הודעת הפייסבוק שלה זמן קצר אחרי שנעלמה מביתה. הודות להודעה המחשידה היא נמצאה לבסוף כשהיא בריאה ושלמה

שאנון בראון, נמצאה הודות לפייסבוק (חדשות 2)

הרבה נכתב ונאמר על הרשת החברתית פייסבוק. אומרים שהיא מנוכרת, שהיא מעודדת שעמום ורכילות, אך דבר אחד נוסף ניתן לומר עליה: היא מצילה חיים. כך לפחות מאמינים בני משפחתה של שאנון בראון הבריטית שמצאו את בתם הנעדרת הודות לרשת החברתית.

שאנון בראון בת ה-11 יצאה אתמול בשעה אחת בצהריים מביתה בוונדסוורת' שבמערב לונדון. לכאורה לא מדובר בשעה חריגה עבור ילדה בגילה. עדיין לא ברור מה היה היעד שאליו רצתה להגיע, אך זמן קצר לאחר מכן היא פשוט נעלמה.

משפחתה המודאגת, שלא הצליחה ליצור עמה קשר פנתה למשטרה המקומית שיצאה לחיפושים בעקבות הילדה. עדי ראייה דיווחו שראו את בראון הקטנה כשעה וחצי לאחר שיצאה מביתה בפארק נורמנד.

לדברי השוטרים, משפחתה של שאנון הסתכלו בדף הפייסבוק של הילדה והבחינו שהיא עדכנה את הודעת הסטטוס שלה בכיתוב שעורר את חשדם. הודות להודעת הפייסבוק שלה, החיפושים החלו זמן קצר לאחר היעלמותה, ואכן לא חלף זמן רב עד שהיא נמצאה בריאה ושלמה. השוטרים סירבו למסור את תוכן ההודעה המדויק, אך ציינו שמדובר בנוסח שהעיד על כך שהילדה נמצאת בסכנה.

הצטרפו לדף האוהדים של חדשות 2 בפייסבוק

מנסים לחטוף אותנו בפייסבוק?

פייסבוק מציע לכם להתחבר עם המתים