גם בישראל: שידוך לאנשים יפים בלבד

אתר ההיכרויות שפוסל מועמדים על בסיס מראה חיצוני הושק בכל העולם למרות הביקורות הזועמות. כל מה שצריך לעשות כדי להתקבל לשירות האקסלוסיבי הוא לשלוח תמונה מחמיאה במיוחד ולקוות שהחברים הוותיקים ימצאו אתכם ראוים להצטרף לשורותיהם. הסיכויים לא לטובתכם

יפים מספיק בשביל לזכות באהבה? (beautifulpeople.com)

באתר האינטרנט Beautifulpeople.com ממש לא מאמינים באמרה: "אל תסתכל בקנקן, אלא במה שיש בתוכו". אתר ההיכרויות המקוון מקבל לשורותיו רק אנשים מושכים במיוחד ודוחה כאלה שלא עומדים בקריטריונים המחמירים. השבוע, שבע שנים לאחר שהוקם בדנמרק ופעל במספר מדינות, הושק השירות בכל העולם.

כ-180 אלף גולשים חברים באתר והם אלה שקובעים את עתידם הרומנטי של מועמדים חדשים. כל מי שמעוניין להצטרף לשירות חייב להוסיף תמונה לטופס הבקשה שלו. החברים הוותיקים מסתכלים, בוחנים ומדרגים את המראה החיצוני של המועמד ונדרשים להחליט האם הוא ראוי להיכלל ביניהם.

רק אחד מכל חמישה מגישי בקשה אכן זוכה להצטרף לרשימה האקסלוסיבית. כעת, למרות הזעם והביקורת על השטחיות שמפגין האתר, הוא החל לפעול בכל רחבי הגלובוס בעיצוב אחיד.

מנהלי האתר שומעים את התלונות על כך שהם רדודים ומפלים, אבל ממש לא מתרגשים. "האם זה שטחי לרצות להיות עם מישהו שאתה נמשך אליו?", תוהה גרג הודג'. "אם אתה מבלה במועדון, אתה תיגש למי שמוצא חן בעיניך. לאנשים נמאס לבזבז זמן וכסף לפגוש אנשים לא מושכים ברשת".