הטרנד החדש: מתיחת פנים ללא ניתוח

זה נראה טוב מדי בכדי להיות אמיתי: מתיחת פנים - בלי בוטוקס, בלי סכינים, בלי צלקות ובלי כאבים. הלהיט החדש מאיים לכבוש בסערה את בירות היופי של העולם ולגרום לכולנו להיראות צעירים לאורך זמן. אך גם כאן ניתן למצוא מפקפקים: הרופאים אינם בטוחים למשך כמה זמן יחזיקו תוצאות הטיפול. צפו ותשפטו בעצמכם

המרדף אחר היופי: יותר ויותר אנשים מסביב לעולם עורכים ניתוחים למתיחת פנים כדי שיוכלו להרגיש צעירים יותר רק בכמה שנים. טיפול חדש ופופולרי שיצא לשוק לאחרונה מבטיח להפוך את העור לצעיר יותר, כל זאת ללא מנתח, סכינים והרדמה - בחמש דקות בלבד.

"כשאנו מזדקנים, השרירים שלנו מתחילים להתנוון, הם נעשים צרים יותר וארוכים יותר", מסבירה מייסדת מכשיר הפלא, קארול קול. "זה גורם לקמטים לעור לשקוע ולצנוח. בעזרת מכשיר ה'מיקרו-קורנט', אתה חודר ולמעשה מחזק את השרירים האלו, זה כמו פילאטיס לפנים. עובדים על השרירים הם מתרוממים ומתכוונים לאורך קווי הפנים, הפנים קורנות וזוהרות", היא טוענת.

הלהיט החדש של בוורלי הילס

מכיוון שהטיפול החדש הוא ללא בוטוקס, סכינים, צלקות וכאבים, בבוורלי הילס העשירה מאמצים את הטרנד החדש במהירות שיא. מעצב תכשיטים מלוס אנג'לס, האיג אוואקין, אמר מיד לאחר שעבר את הטיפול: "הרגשתי בהתחלה משהו מוזר בגלל שהייתה לי תחושה לא ברורה בעור, אבל עכשיו אני בהחלט מרגיש את הפנים שלי עם יותר אנרגיה, אני רענן".

אך המומחים לרפואה פלסטית לא ממהרים לסגוד לטיפול החדש. לדבריהם הטיפול עובד, אבל השאלה האמיתית היא כמה זמן הוא יחזיק. ד"ר פטר קופלסון, מנתח פלסטי מבוורלי הילס, התייחס לגילוי הקוסמטי ואמר: "התעמלות גם תעשה את זה, אפילו אם תשפשפו את הפנים בכוח, זה יעשה את זה, לכן השאלה היא האם זה עוזר לאורך זמן?

לדברי הרופאים, למרות שהטיפול יכול לגרום לפנים להיראות טוב מהרגיל למשך יום או יומיים, השאלה האמיתית היא האם המראה הנוצץ בהכרח ישאר?. לדברי המומחים, עדיין לא קיימים מחקרים מדעיים שהוכיחו זאת סופית.