אפליקציה חדשה בפייסבוק מציעה לכם להתחבר עם המתים

מסתבר שלא צריך סיאנס או מתקשרת. בפעם הבאה שאתם רוצים לקבל מסר מהעולם הבא פשוט תתחברו לפייסבוק. אפליקציה חדשה ברשת החברתית שולחת לכם הצעות בשם מכרים שייתכן ומזמן נפחו את נשמתם. הגולשים זועמים וקוראים להחזיר עטרה ליושנה

לינק לעולם הבא? (חדשות 2)

גולשי הפייסבוק כועסים: לא מעט תלונות וקיטורים נשמעו בשבוע האחרון בקרב 300 מיליוני המשתמשים בפייסבוק בשל השינויים החדשים ברשת החברתית הפופולרית. האפליקציות החדשות של האתר אינן מתקבלות בברכה.

יש לא מעט אנשים שמתעצבנים בגלל הצורך להתרגל לממשק החדש. אחרים ממש זועמים על העובדה שאפליקציות מסוימות מציעות להם לחדש את הקשר עם חברים - אפילו כאילו שכבר אינם בין החיים.
אומנם הצעות כמו "לכתוב על הלוח של ידיד מהלימודים", או "לשלוח מתנה לקרוב משפחה" נראות כלל לא מזיקות, חלק מהגולשים הוטרדו מאוד. לאילו שאיבדו את יקיריהם, למשל, נדמה היה כי הם מקבלים מסרים מהעולם הבא כשהופיעה אצלם התמונה של האדם שאינו בין החיים יותר.

הגולשים: "זה לא לעניין"
"פייסבוק מציע שאחדש קשר עם מישהו שמת לפני שנתיים", כתבה משתמשת זועמת בטוויטר. "זה לא לעניין". גם אמה בת ה-27 נבהלה בסוף השבוע האחרון, לאחר שהדליקה את המחשב וראתה את פניו של חברה שנהרג. "כמו חברים אחרים לא מחקתי אותו מהרשימה שלי", היא מסבירה, "אני בטוחה שיש רבים במצב לא נעים כמוני".

משתמש אחר הציע למערכת פייסבוק לברר את מצבם של החברים שלא מתחברים לעמוד האישי שלהם ברשת ולעדכן במידת הצורך אם מדובר במנוח. בהנהלת החברה אמרו בתגובה לתלונות על חוסר רגישות מצדם כי הם "בודקים את הנושא".

במקביל הצטרפו לא פחות מ-900 אלף מכורים של הרשת החברתית לקבוצת מחאה נגד "המהפך" האחרון. לגולשים המאוכזבים יש רק בקשה אחת מהפייסבוק: "תחזרו למצב הקודם".

 הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק