הסטארט-אפ הישראלי שכובש את הרשת

תמיד נחמד לשמוע על עוד הצלחה ישראלית, והנה כאלה שעשו את זה ובגדול. הסטארט-אפ הישראלי אנסרס.קום, המציע לגולשים לשאול שאלות מכל הסוגים, הגיע לדירוג שיא בחודשים האחרונים. האתר הישראלי מדורג במקום ה-13 במדד הפופולריות בארה"ב, ובמקום ה-32 בעולם, זאת על פי סקר חדש. מפעילי האתר מספרים מהו היעד הבא

תשובה לכל שאלה, אנסרס.קום (חדשות 2)

מסודרים - גירסת המציאות: הסטראט-אפ הישראלי הוותיק אנסרס.קום, שהוקם בשנת 1999 שובר שיאים בינלאומיים. לפי בדיקה שנערכה לאחרונה, האתר תופס כעת את המקום ה-13 ברשימת האתרים הפופולרים בארצות הברית, ואת המקום ה-32 בעולם.

האתר מציע לגולשים שירות פשוט ומהיר של מענה על שאלות ממגוון רחב של נושאים. כל אחד יכול לאתגר את המערכת ולשאול כל דבר העולה על רוחו או אפילו לחפש שאלה לתשובה מסוימת.

העיתון "דה מרקר" מדווח כי החברה הישראלית, שעברה שינויים רבים מאז היווסדה, הצליחה ככל הנראה למצוא את התשובה כיצד להגיע ללב הגולשים. על פי חברת "קומסקור", משך האתר בחודש ספטמבר 56.4 גולשים בארצות הברית ו-65.9 גולשים ברחבי העולם.

היעד: לחדור לרשתות חברתיות

עוד עולה מניתוח הרגלי הגלישה בחודשים האחרונים, כי האתר הישראלי היושב בירושלים עוקף במדד הביקורים אתרי חדשות ושירותים מובילים. בין הנותרים מאחור אתר ה-CNN, אתר הניו-יורק טיימס, והמתחרה המרכזית שלהם, יאהו אנסרס.

הסטארט-אפ הישראלי עבר עליות ומורדות רבות. המייסד של החברה, שמואל רוזנשטיין בן 56, אף פעם לא הפסיק להאמין בפוטנציאל העצום של השירות שהם מציעים לעולם. על פי מנהלי האתר השמיים הם הגבול, הם מתכוונים להתרחב לשווקים בינלאומיים נוספים ולהתחיל לפעול ברשתות חברתיות.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק