רוצים לחגוג יום הולדת עם חברת החדשות?

חברת החדשות חוגגת 16 שנים באוויר ואתם מוזמנים לסיור חגיגי באולפני החברה בנווה אילן. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לדף האוהדים בפייסבוק ולספר למה מגיע דווקא לכם להשתתף בסיור. 25 האוהדים המקוריים ביותר יקבלו הצצה למקום שבו הכל קורה

כבר 16 שנים שאתם מארחים אותנו בסלון שלכם. כן כן, קשה להאמין, אבל חלפו 16 שנים מאז השידור הראשון של מהדורת החדשות. האולפן לא היה שקוף, המגישים גם הם השתנו, אבל המטרה נשארה: לספק לכם את החדשות החשובות והמעניינות ביותר.

ב-4 בנובמבר חברת החדשות חוגגת 16 שנים ואתם מוזמנים לסיור מיוחד באולפן שבו הכל מתחיל. רוצים להשתתף בשמחתנו? כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לדף האוהדים של חדשות 2 בפייסבוק, ולרשום למה מגיע דווקא לכם להגיע לסיור.

כל המועמדים יופיעו בדף האוהדים (ניתן לראות אותם בלחיצה על הכיתוב הכחול "רק אוהדים" או "just fans" שמתחת לשורת העדכון בראש העמוד) ושאר האוהדים יוכלו לדרג אותם באמצעות לחיצה על "אהבתי" ("like").

25 האוהדים שיקבלו הכי הרבה "like" עד ל-1 בנובמבר, יגיעו לסיור באולפני החדשות בנווה אילן ביום רביעי ה-4 בנובמבר בשעה 15:00, וייראו מקרוב את העבודה של אלה שמביאים אלכם הביתה את החדשות החמות כל יום, כל הזמן. אז למה אתם מחכים? היכנסו לדף האוהדים.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק