מצעד החניות הגרועות בהיסטוריה

זה לא משנה אם אתם גרים בארה"ב, רוסיה או בהולנד. אפילו אין הבדל בין פיאט, סובארו או פורשה. יש נהגים שפשוט מתקשים להבין איך אפשר להכניס כלי רכב אחד בין שניים אחרים. אז במקום להתעצבן למה לא לצחוק? קבלו את מצעד הנהגים שלא הייתם רוצים להיתקע מאחוריהם בכביש

תשכחו מהמצב הביטחוני, המשבר הכלכלי והלחות המעיקה בקיץ. אם יש משהו שיכול להוציא באמת את הישראלי הממוצע מכליו, זה אנשים שלא מצליחים לבצע משימה שנראית לרובנו פשוטה ויומיומית: לחנות את המכונית.

אבל בפעם הבאה שאחד הנהגים מעכב אתכם כמה שניות בגלל היעדר ראייה מרחבית, עדיף שתיזכרו בקליפ הזה ותבינו שיכול להיות הרבה יותר גרוע.

מארה"ב, דרך הולנד ועד רוסיה. מפיאט פשוטה ועד פורשה. מסתבר שלא מעט נהגים על שלל מכוניותיהם מתקשים להבין איך כלי רכב אחד יכול להיכנס בין שניים אחרים. ויש כאלה שבמקום להזדהות עם המסכנים המובכים - מעדיפים לצלם אותם ולפרסם את הפספוסים ברשת.

4 דקות של איבוד עשתונות

באתר יוטיוב אפשר למצוא לא מעט סרטונים של נהגים מאותגרים וכושלים, ואלה, כמה מפתיע, זוכים לפופולריות רבה ובעיקר לתגובות ציניות ולגלגלניות.

בראש הרשימה הלא מחמיאה עומדת נהגת אמריקנית שניסתה במשך לא פחות מארבע דקות לחנות את מכוניתה ללא הצלחה. לבסוף, אחד הנהגים שאיבד את סבלנותו יצא מכלי הרכב שלו והראה לצעירה אובדת העצות שהשד לא נורא כל כך.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק