חיות וחיוכים: רגעי השיא של בעלי החיים

בעלי חיים רבים ידועים במאפיינים הייחודים להם: הכלב הוא חברו הטוב של האדם, חתולים לא שומרים אמונים וקוף, איך לא, אחרי בן אדם. קטע הווידאו הבא מפריך את כל מה שידעתם על בעלי חיים ומציג אותם בזווית קצת שונה

חשבתם שחיות המחמד שלכם מנסות לעיתים להידמות אליכם קצת יותר מדי? אתם ממש לא לבד. קטעי וידאו שמציפים את הרשת חושפים את רגעי הצמרת של ההולכים על ארבע ושל בעלי הכנף. לנו רק ניתן לצפות, להתפעל ולצחוק.

ידוע שהקופים נוהגים לחקות את בני האדם, אך מצאנו מספר בעלי חיים נוספים שמצטיינים בפעולה זו. כלב מבריק התגלה לאחרונה כשחקן ביליארד מחונן, חתולה בעל חוש מוסיקלי החלה לנגן על פסנתר ואף משתתפת בקונצרטים, וסנאית מתמידה שעושה למעלה מ-27 שנה עושה סקי מים.

אבל מסתבר שיש בעלי חיים חסרי כל בושה. קחו לדוגמה את כלב הים הצעיר שנצפה מטריד צוללן רק בשביל המשחק או הקוף שישב על עץ וצולם מטיל את מימיו על ראשו של נשיא זמביה המובך.

בסופו של יום מתברר כי ישנן חיות רבות שרק מנסות לעורר את תשומת לבם של שכניהם, גם מחוץ לתחומי גן החיות או שמורות הטבע. רק לפני מספר חודשים נצפתה להקת חזירי בר משוטטת באין מפריע ברחובותיה העירוניים של חיפה, ובשנה שעברה בארה"ב החליטו פינגווינים חמודים שגם הם רוצים לטוס יחד עם יתר הנוסעים הרגילים, בני האדם.

אז מהיום אנו ממליצים לכולכם להצטייד במצלמה, כך שכשתפגשו לפתע באריה שמזמר להנאתו באחד מהגנים הציבוריים בעירכם, או בציפור שהתחילה לבשל, תוכלו גם אתם לתעד את הרגע הנדיר.